Spędźcie lato z Białostockim Ośrodkiem Kultury!

Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji na wakacje! Koncerty – pod dachem i na świeżym powietrzu, kino plenerowe i mnóstwo działań dla dzieci. Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Akcja Lato to nasza propozycja dla najmłodszych!

☀️ Lato w mieście nie musi być nudne! Zapraszamy dzieci i młodzież na wakacyjne działania w Białostockim Ośrodku Kultury! Zaplanowaliśmy mnóstwo warsztatów (m.in. fotograficzne, kosmetyczne i plastyczne), pokazy filmowe i spacer przyrodniczy.

Pełny program znajdziecie tutaj.

 

Zapraszamy na cykl koncertów organowych do białostockiej bazyliki archikatedralnej!

🎹 To już dwudziesty dziewiąty rok, gdy mamy okazję obcować z tą wyjątkową i niepowtarzalną muzyką. Nie zabraknie muzyki wokalnej i recitali organowych w wykonaniu najwybitniejszych polskich i zagranicznych artystów.

Pełny program znajdziecie tutaj.

 

Zapraszamy na chwilę oddechu od codziennego zgiełku podczas filmowych pokazów pod chmurką!

🎥 Opus magnum kina klasy B po polsku (The Room), spektakularny wizualnie i muzycznie dokument o niezwykłych istotach (Pieśni wielorybów), film, który porusza temat przyszłości świata w obliczu globalnych katastrof i rozwijającej się technologii (W nich cała nadzieja), poruszająca opowieść o sile człowieczeństwa i zaskakujących scenariuszach, jakie potrafi pisać życie (Lunana. Szkoła na końcu świata) oraz slapstickowa bomba (Setki bobrów) – to Wam proponujemy w ramach kina plenerowego.

 

Jazzowo, indie rockowo i nie tylko – tak będzie na naszych koncertach plenerowych.

🎶 Orientalne brzmienie piosenek Agnieszki Osieckiej (Sentido), autorskie aranżacje znanych utworów muzyki światowej na harfę (Michał Zator), tryskający pozytywną energią i zakochani w nowoorleańskim jazzie Czesi (The Dixie Hot Licks) i indie rockowy kwintet wykonujący piosenki o relacjach, samotności i zachwycie światem (Muzyka Końca Lata) – każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Zapraszamy na koncerty na tarasie Centrum im. Ludwika Zamenhofa!

🎵 W tym roku na tarasie BOK/CLZ (ul. Warszawska 19) będzie można wziąć udział w dwóch koncertach. Fascynujące wiersze poetek jidysz w interesujących aranżacjach zaprezentują Maja Miro i Patrycja Betley, a Klezmer Folk Band zagra muzykę klezmerską opartą na naturalnym i historycznym przekazie.

Zapraszamy!