Kontakt - Białostocki Ośrodek Kultury

Kontakt

Legionowa 5, 15-281 Białystok
tel: 85 746 13 11
NIP: 542-326-47-95


Dyrektor

85 746 13 12

Grażyna Dworakowska
dyrektor@bok.bialystok.pl

Sekretariat

85 746 13 11

Dorota Czech
sekretariat@bok.bialystok.pl

Dział Finansowo-Księgowy

85 746 13 13

Główna księgowa: Anna Minko
516 361 722
finanse@bok.bialystok.pl
Agnieszka Bójko
Agnieszka Karłowicz
Katarzyna Pilat

Dział Administracyjny

85 746 13 14
Kierownik: Joanna Organek
administracja@bok.bialystok.pl
Grzegorz Jaroniewski
g.jaroniewski@bok.bialystok.pl
Anna Gawełko
a.gawelko@bok.bialystok.pl

Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19

85 67 67 362
516 361 704
Dariusz Łupiński
d.lupinski@bok.bialystok.pl

Dział programowo-edukacyjny

Białostocki Ośrodek Kultury, ul.Legionowa 5
impresariat@bok.bialystok.pl
85 746 13 22
535 190 007
Kierownik: Elżbieta Puczyńska
e.puczynska@bok.bialystok.pl

85 746 13 24
Katarzyna Urbiel
k.urbiel@bok.bialystok.pl

Urszula Wysocka
u.wysocka@bok.bialystok.pl

85 746 13 26
Marcin Pawlukiewicz
m.pawlukiewicz@bok.bialystok.pl

Katarzyna Kruszewska
k.kruszewska@bok.bialystok.pl

Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19

570 361 709
Mariusz Bieciuk
bieciuk@centrumzamenhofa.pl

Tomasz Pobot
pobot@centrumzamenhofa.pl

85 67 67 361
Agnieszka Kajdanowska
kajdanowska@centrumzamenhofa.pl

85 67 67 364
Anna Talarczyk
talarczyk@centrumzamenhofa.pl

85 67 67 366
Magdalena Urbańska
urbanska@centrumzamenhofa.pl

85 67 67 360
Katarzyna Lewończuk-Barańczuk
lewonczuk@centrumzamenhofa.pl

Dział promocji i mediów

Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19

85 67 67 373
85 67 67 365
Kierownik: Justyna Żamojda
j.zamojda@bok.bialystok.pl

85 67 67 373
Katarzyna Połeć

promocja@bok.bialystok.pl

Michał Kalina
m.kalina@bok.bialystok.pl

85 67 67 371
Tomasz Szurczak
studio@bok.bialystok.pl

Magdalena Płońska
magda@bok.bialystok.pl

Katarzyna Andrejuk
k.andrejuk@bok.bialystok.pl

Kasa kina FORUM

ul. Legionowa 5

kasa czynna w godzinach 14.00-21.00

85 746 13 20
kasa.forum@bok.bialystok.pl

Kasa centrum im. ludwika zamenhofa

ul. Warszawska 19

kasa czynna od wtorku do niedzieli w godzinach 10.00-17.00

85 67 67 367
kasa@centrumzamenhofa.pl

Dział Filmowy

godziny pracy: 9.00 – 17.00

85 746 13 15

Kierownik: Maciej Rant
667 974 409
kino@bok.bialystok.pl
Krzysztof Sienkiewicz
dkf@bok.bialystok.pl
Monika Piskurewicz
film@bok.bialystok.pl

Dział Techniczny

85 746 13 25

Kierownik: Bartosz Kuczyński
517 492 835
bartek@bok.bialystok.pl
Jacek Franciszkiewicz
Bogumił Oleński

85 746 13 27

Paweł Mikš
sound@bok.bialystok.pl
Paweł Kowalczuk

Kawiarnia FAMA

od godz. 15.00
695 377 150
Fama na Facebook’u

Inspektor ochrony danych osobowych BOK

Inspektor ochrony danych osobowych BOK

iod@bok.bialystok.pl 

Pliki cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.