Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji na wakacje! Koncerty – pod dachem i na świeżym powietrzu, kino plenerowe i mnóstwo atrakcji dla dzieci. Spędźcie lato z nami! Każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Grafika: Rośliny i napis "Akcja 2023 Lato"

Akcja Lato to nasze propozycje dla najmłodszych.

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! Już tradycyjnie w lipcu zapraszamy dzieci do udziału w naszej Akcji Lato – przygotowaliśmy dla Was mnóstwo warsztatów, pokazy filmowe, spektakl i spacer przyrodniczy!

Pełny program znajdziecie tutaj.

 

Grafika: stylizowane piszczałki i napis "XVIII Katedralne Koncerty Organowe"

Zapraszamy do białostockiej bazyliki katedralnej na kolejną edycję koncertów.

To już dwudziesty ósmy rok, gdy mamy okazję obcować z tą wyjątkową i niepowtarzalną muzyką. Nie zabraknie muzyki wokalnej i recitali organowych w wykonaniu najwybitniejszych polskich i zagranicznych artystów.

Pełny program znajdziecie tutaj.

 

Grafika z napisem "Kino plenerowe"

Filmy na świeżym powietrzu – czy może być coś lepszego?

Świat oglądany z perspektywy osiołka (IO), spojrzenie na rzeki w niespotykanej skali i z niezwykłej perspektywy (Rzeka), niezwykły portret pierwszej polskiej ekolożki-aktywistki (Simona), poruszającą i pełną humoru komedię (Lombard) oraz portrety mężczyzn kochających koty (Kociarze) – to Wam proponujemy w ramach kina plenerowego.

 

Grafika z napisem "Lato w mieście"

Jazzowo, folkowo i nie tylko – tak będzie na naszych koncertach plenerowych.

Wokal i delikatne dźwięki pianina (POLA), tryskający pozytywną energią i zakochani w nowoorleańskim jazzie Czesi (The Dixie Hot Licks), dojrzali muzycy, którzy mają świadomość tego, skąd pochodzą (SUSZ), muzyka mówiąca o tym, co w nas kruche i delikatne (Fragile) oraz swingowe i jazzowe rytmy (Retro Orchestra) – każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Grafika z napisem: "Tarasowo Koncertowo"

Koncerty na tarasie Centrum im. Ludwika Zamenhofa od lat przyciągają melomanów

W tym roku na Warszawskiej będzie można wziąć udział w dwóch koncertach muzyki żydowskiej. Yankel Band zaproszą nas do łódzkiej tancbudy Szai Magnata, a Sentido przeniesie nas do żydowskiego miasteczka.