W ramach Premier Muzycznych zapraszamy na koncert

SWIERNALIS

23 marca 2024, godz. 20:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 45 zł (w dniu koncertu) w kasie kina Forum i Centrum im. L. Zamenhofa oraz online: bilety.bok.bialystok.pl

SWIERNALIS to wokalista, producent, autor tekstów, muzyk i kompozytor. Od 2016 roku związany z wytwórnią Kayax, gdzie debiutował albumem “Drauma”, a w 2020 wydał “Psychiczny fitness”, zaznaczając swoją silną pozycję w polskiej alternatywie. W kwietniu 2023 roku wydał swój trzeci solowy album “Stoicki Niepokój”, świetnie przyjęty przez słuchaczy i dziennikarzy.
Swiernalisa charakteryzują wybitne teksty i dojrzałe kompozycje, a także rzadko spotykany nonkonformizm. Oscyluje gdzieś na granicach alternatywnego popu i elektronicznego rocka, zapuszczając się często w niespodziewane klimaty, takie jak rap czy muzyka dance.
Poza solową karierą Swiernalis pracuje jako producent muzyczny, pomagając innym artystom odnaleźć swoją przestrzeń muzyczną. Brał udział w międzynarodowych songwritingcampach jako przedstawiciel Polski, m.in. na Węgrzech czy w Portugalii. Na koncie ma udaną współpracę z takimi wytwórniami jak Mystic Production, Delphy Records, Magic Records, czy też z artystami niezrzeszonymi.
Na co dzień entuzjasta kosmosu i abstrakcji.

Podczas koncertu wystąpi ze swoim zespołem:
Paweł Swiernalis – wokal, gitara
Adam Fordon – bębny
Adam Baran – gitara
Adam Świerczyński – bas, moog, chórki
Maciek Moroz – klawisze, chórki

Polecamy:
instagram.com/swiernalis
facebook.com/Swiernalis
swiernalis.com