Cieszymy się, że po pięciu latach ponownie możemy gościć u siebie krakowski zespół Lor. Serdecznie zapraszamy na koncert!

Premiery Muzyczne: Lor

6 maja 2023, godz. 20:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 30 zł / przedsprzedaż, 35 zł / w dniu koncertu – w kasach kina Forum i BOK/CLZ oraz na bilety.bok.bialystok.pl

Lor to pochodzący z Krakowa zespół indie-folkowy, jego nazwa pochodzi od słowa “folklor”. Tworzą go cztery utalentowane dziewczyny: Jagoda Kudlińska (wokal), Julia Skiba (piano), Paulina Sumera (tekst), Julia Błachuta (skrzypce).
Lor powstał w styczniu 2015 roku, a już w lutym wydał swój pierwszy singiel, “The Garden of Happy Dead People”, zainspirowany obrazem Friedensreicha Hundertwassera.
We wrześniu ukazał się ich pierwszy teledysk, do piosenki “Windmill”. Większość piosenek zespołu została wydana w języku angielskim z wyjątkiem nowszych utworów (“Nikt”, “Mło(dość)”, “Romantyczność” , „Appaloosa” oraz najnowszym „Trafalgar Square”) wydanych w języku polskim.

Na YouTube teledyski zespołu mają łącznie 2,6 mln odtworzeń, a na Spotify Lor ma 350 tys. miesięcznych słuchaczy.
Zespół wystąpił m.in. w ramach takich wydarzeń jak Spring Break, Slot Art, Soundrive, Gazeta Co Jest Grane, Europejskie Targi Muzyczne, Orange Warsaw Festival, OFF Festival, czy Primavera Sound. Dziewczyny dzieliły też scenę z norweską artystką Aurorą oraz zespołem Rhye.

Premiera albumu „Panny Młode” jest planowana na przełom wiosny i lata 2023 roku. Będzie to pierwsza płyta Lor w całości stworzona w języku polskim.

Lor w social mediach:

Instagram

Youtube

Facebook

TikTok