Impreza zewnętrzna

Igor Kwiatkowski – Tylko śmiech nas ocali

18 marca 2024, godz. 17:00 i 20:00
sala Forum, ul. Legionowa 5
bilety: https://adria-art.pl/a/IgorKwiatkowskiBialystok

Wyjątkowy artysta kabaretowy Igor Kwiatkowski wraca z solowym, premierowym programem „Tylko śmiech nas ocali”! To spektakl pełen zdziwienia nad światem, zaskoczenia codziennością i zdumienia, którego doświadczamy, obserwując rzeczywistość.

Igor Kwiatkowski dał się poznać z występów w renomowanym kabarecie „Paranienormalni” i licznych programach telewizyjnych. Dzięki swojemu talentowi artysta z powodzeniem powoływał do życia oryginalne i niezatarte postacie, takie jak Mariolka, Kryspin czy Jacek Balcerzak, których perypetie z zapartym tchem śledziła cała Polska!

Choć życie bywa trudne, to śmiech może nas ocalić. Igor Kwiatkowski pokaże w swoim nowym programie, jak wiele radości może dostarczyć wnikliwa obserwacja otaczającego świata. „Świat kradnie polskie piosenki”, „Koniec Netflixa”, „Kobiety odnoszą liczne obrażenia” – to tylko kilka z tematów, z którymi zmierzy się artysta.

Talent i oryginalny styl to sceniczna wizytówka Igora Kwiatkowskiego, a spotkanie go na żywo nie może równać się z żadnym innym kabaretowym doświadczeniem!

UWAGA! Białostocki Ośrodek Kultury nie jest organizatorem imprez zewnętrznych. W związku z tym nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany programów, terminów lub odwołanie poszczególnych imprez.