W ramach cyklu Blues Fama zapraszamy na koncert

ELA DĘBSKA: TRIBUTE TO JANIS JOPLIN

6 marca 2024, godz. 19:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 40 zł (przedsprzedaż), 50 zł (w dniu koncertu) – w kasach kina Forum i Centrum im L. Zamenhofa oraz na bilety.bok.bialystok.pl

Ela Dębska jest aktorką, kompozytorką i wokalistką. Współpracowała m.in. z Janem Jakubem Kolskim, Januszem Kondratiukiem i Krzysztofem Zanussim, występowała też w warszawskich teatrach, jednak swoje miejsce odnalazła dopiero w muzyce. Gra koncerty, podczas których najważniejszy jest kontakt z publicznością. Przez wiele lat współpracowała z Maciejem Zembatym, śpiewając ballady Leonarda Cohena. Wspólnie nagrali kilka płyt i zagrali setki koncertów w całej Polsce. Gra regularnie w Polsce i za granicą – niezależnie jednak od tego, w jakim języku śpiewa, wywołuje poruszenie, a jej występom zawsze towarzyszy gorąca atmosfera.

Na koncert “Tribute to Janis Joplin” składają się największe przeboje legendarnej wokalistki, m.in. “Piece Of My Heart”, “Cry Baby”, “Mercedes Benz”, “Me and Bobby McGee”. Janis Joplin została okrzyknięta największą wokalistką bluesową wszech czasów – żeby się z nią zmierzyć trzeba odznaczać się oryginalnością i kunsztem, a tych cech Eli Dębskiej z pewnością nie brakuje! Artystka potrafi autentycznie rozgrzać publiczność i wprowadzić ją w wyjątkowy klimat epoki “dzieci kwiatów”.

Podczas koncertu można będzie usłyszeć także autorskie piosenki artystki.

Skład zespołu:
Marcin Spera – bas
Filip Laszuk – cajon i perkusjonalia
Hubert Radoszko – gitara
Ela Dębska – wokal i gitara