Gdzie kinomaniacy najchętniej spędzają Sylwestra? Oczywiście w ulubionym kinie, na jakimś interesującym filmie! My proponujemy Wam pożegnanie starego roku nie z jednym, ale z trzema filmami, które będziecie mogli zobaczyć u nas przedpremierowo. Szykujcie się już do wyśmienitego filmowego maratonu!

SYLWESTER PRZEDPREMIER W KINIE FORUM

31 grudnia 2023
godz. 16:45 – BĘDZIE LEPIEJ

bilet 25 zł / bilet dla jednej osoby – w kasie kina oraz na https://bilety.bok.bialystok.pl/ , 44 zł / bilet dla dwóch osób – tylko w kasie kina + do każdego biletu słodki upominek

BĘDZIE LEPIEJ
Francja 2023, 120′
reż. Olivier Nakache, Éric Toledano
obsada: Pio Marmaï, Jonathan Cohen, Noémie Merlant, Mathieu Amalric

Olivier Nakache i Éric Toledano, twórcy przebojowych francuskich „Nietykalnych”, powracają z komedią o dwóch takich, co żyli ponad stan i zadłużyli się po uszy. Zwabieni perspektywą darmowej wyżerki Albert i Bruno wbijają na spotkanie aktywistów klimatycznych, gdzie poznają bezkompromisową Kaktus. To dzięki niej zrozumieją, że wszystko, co w życiu najważniejsze, jest także za darmo. Zbudowane z serii pomyłek „Będzie lepiej” to krzepiąca opowieść o spotkaniu dwóch odmiennych światów, urokliwy eko-romans i błyskotliwa satyra na współczesny konsumpcjonizm.

SYLWESTER PRZEDPREMIER W KINIE FORUM