Tubis Trio to uznany przez krytyków zespół jazzowy, który 10 maja wystąpił w Klubie Fama w ramach cyklu Jazz na BOK-u. Formacja w składzie: Maciej Tubis (fortepian), Marcin Lamch (kontrabas) oraz Przemek Pacan (perkusja), zaprezentowała autorskie kompozycje, w których jazzowa improwizacja łączyła się z szerokimi muzycznymi horyzontami. Dziękujemy muzykom i publiczności za tę wyjątkową ucztę i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz
- fot. M. Pawlukiewicz











