Zapraszamy młodych widzów na premierowe pokazy trzeciej części przygód rezolutnej krówki!

ZAGADKA KLARY MUU

24 lutego 2024, godz. 12:30
25 lutego 2024, godz. 11:45
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 20 zł / normalny w kasie kina i online: bilety.bok.bialystok.pl, 16 zł / specjalny “rodzinny” (min. 3 os.) w kasie kina

Zagadka Klary Muu / Kutoppen – På Sporet
Norwegia 2023, 69′
reż. Will Ashurst

kategoria wiekowa: 5+
dubbing

Zagadka muuusi być rozwiązana! Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, prowadzą kolejne śledztwo. Tym razem gra toczy się o dużą stawkę, bo zniknęło magiczne nasiono, które może uratować Krowie Wzgórze. Kto je ukradł i jaki miał w tym interes?

Albert Einswein – błyskotliwy, choć nieco chciwy prosiak wizjoner – prezentuje na pokładzie nowoczesnego pociągu cudowny wynalazek. Gdy ginie jego prototyp, dzięki któremu rośliny mogą wyrosnąć w najbardziej niesprzyjających warunkach, podejrzenie pada na któregoś z pasażerów. Słynna królicza detektywka, Agata Christensen, z pomocą Gavina i Klary Muu rozpoczyna śledztwo. Przesłuchania, zbieranie odcisków palców i uważne zaglądanie do najgłębszych zakamarków wagonów doprowadzą do finału, którego nie spodziewaliby się nawet najwytrwalsi tropiciele!

„Zagadka Klary Muu” jest trzecią częścią przygód tytułowej bohaterki z Krowiego Wzgórza. Śledztwo inspirowane książkami Agaty Christie to gratka dla młodych fanów filmów detektywistycznych. Muuusicie to zobaczyć!