Zapraszamy na specjalny pokaz filmu “Wszystko wszędzie naraz”, który zdominował Oscary 2023!  Produkcja zdobyła aż siedem statuetek, w tym m.in. za najlepszy film, reżyserię oraz scenariusz oryginalny!

Film zostanie wyświetlony z audiodeskrypcją oraz napisami dla niesłyszących.

WSZYSTKO WSZĘDZIE NARAZ
8 maja 2023, godz. 16:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 16 zł – dostępne w kasie kina i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Wszystko wszędzie naraz / Everything Everywhere All At Once
USA 2021, 140′
reż. Dan Kwan i Daniel Scheinert
obsada: Michelle Yeoh, Ke Huy Quan, Jamie Lee Curtis, Stephanie Hsu, James Hong

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej po uznaną szefową kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, “Wszystko wszędzie naraz” to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście. Obietnica dana w tytule spełnia się tutaj w 100%, a reżyserski duet udowadnia, że o multiwersum można opowiadać w fascynujący sposób i otrzymać za to jedenaście nominacji do Oscara – wszechstronność kategorii (m.in. dla najlepszego filmu, za najlepszy scenariusz, reżyserię i dla aktorów) pokazuje, że na brawa zasługuje każdy aspekt filmu.