Zapraszamy na koncert legendarnego zespołu, którego piosenki nuciła cała Polska!

Trubadurzy: Znamy się tylko z widzenia

10 marca 2023, godz. 18:00
Sala Forum, ul. Legionowa 5
bilety w cenie 100 zł – do kupienia na stronie KupBilecik oraz w kasie kina Forum

“Kasia”, “Krajobrazy”, “Znamy się tylko z widzenia”, “Przyjedź mamo na przysięgę”, “Będziesz ty”, “Cóż wiemy o miłości”, “Byłaś tu”…
Przeboje zespołu Trubadurzy śpiewała kiedyś cała Polska, a są też tacy, którzy śpiewają je do dziś!

Zespół powstał w 1964 roku w Łodzi, a już rok później podpisał swój pierwszy kontrakt z miejscową Estradą i odniósł sukces na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu podczas koncertu Debiuty. Początek kariery Trubadurów to współpraca z Anną German, z którą muzycy dokonali wielu nagrań dla TVP Wrocław. Dobrze zapowiadająca się współpraca została przerwana przez wypadek samochodowy piosenkarki we Włoszech. W 1967 roku do zespołu dołączył Ryszard Poznakowski, a pierwsza płyta grupy, “Krajobrazy”, osiągnęła miano Złotej Płyty – sprzedano ok. 160 tysięcy egzemplarzy w zaledwie kilka dni.

Trubadurzy to znakomici muzycy i kompozytorzy, mający w swoim repertuarze wiele przebojów, które przetrwały do dziś i nadal są śpiewane przez publiczność podczas koncertów – to prawdziwe “złote przeboje”! Zespół ma na koncie niezliczone nagrody i trofea, takie jak m.in. Złote i Platynowe Płyty oraz kilkanaście tysięcy zagranych koncertów, ale nie zamierza odpoczywać. Nadal wiele koncertuje oraz cieszy się dużą popularnością i uznaniem publiczności.

Więcej: trubadurzy.com.pl