Prezydent Miasta Białegostoku zaprasza na SYLWESTER MIEJSKI 2023, podczas którego wystąpią:

YUOS i Mega Band
Papa D
DJ Adamus

W programie także pokaz laserów!

31.12.2023 godz. 22:00
Rynek Kościuszki
wstęp wolny!

YUOS , czyli Julianna Olańska to polska artystka i wokalistka, urodzona w Białymstoku, gdzie zaczynała swoją karierę muzyczną. Półfinalistka The Voice of Poland 2022.
Artystka łącząca różne gatunki muzyczne, takie jak R&B, funky pop i elektronika. W swoich tekstach porusza tematykę związaną z kobiecością, tożsamością, psychologiczną świadomością siebie i relacjami międzyludzkimi. W 2023 wydała singiel “A może tak, może nie”, który promuje jej nadchodzącą płytę w 2024 roku.

Mega Band, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych cover bandów w Polsce. Wraz z Julianną Olańską, tworzą wybuchową mieszankę najlepszych muzycznych hitów.

Paweł Stasiak i Papa D – grupa muzyczna grająca muzykę pop, new romantic i dance powstała w 1984 roku z inicjatywy producentów muzycznych – Sławomira Wesołowskiego i Mariusza Zabrodzkiego wówczas znana pod nazwą Papa Dance. Utwory „Monaliza”, „Naj Story” czy „Ocean wspomnień” to tylko niektóre z przebojów zespołu, którymi na stałe wpisali się w historię polskiej muzyki rozrywkowej.

Od 2007 r. grupa działa pod nazwą Papa D, a w 2019 z okazji jubileuszu 35-lecia pracy artystycznej, ukazała się składankowa płyta „PAPA D 35 lat”, zawierająca 20 nagrań, w tym dwie nowe piosenki „Teraz” i „Wiecznie młodzi”.

DJ ADAMUS – producent muzyczny, dj, remixer, muzyk, kompozytor i dziennikarz. Działalność muzyczną jako producent i dj rozpoczął w 1996 roku.  Od 2000 roku coraz bardziej aktywny na polskiej scenie klubowej. Jako kompozytor współkompozytor, dał się zauważyć na płytach: „3K-ene due”, „Radio Leniwa Niedziela”, „Warszawa –  Ścieżka Dźwiękowa”, „Winyl Deser”, WET FINGERS – Hi Fi Superstar, 1000 miejsc i wielu innych. Współprodukował ponad 50 różnych płyt z pogranicza hip hopu, muzyki klubowej i popu.