Zapraszamy na przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Todda Haynesa, thrillera z Natalie Portman i Julianne Moore w rolach głównych!

OBSESJA

28 stycznia 2024, godz. 18:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 25 zł / normalny (w kasie kina i na bilety.bok.bialystok.pl), 20 zł / specjalny “rodzinny” dla min. 3 os. (tylko w kasie kina)

 

Obsesja
USA 2023, 113′
reż. Todd Haynes
obsada: Natalie Portman, Julianne Moore, Charles Melton, Piper Curda, Cory Michael Smith

Gęsty, tajemniczy thriller z brawurową rolą Natalie Portman, która prezentuje studium szaleństwa na miarę jej nagrodzonego Oscarem aktorskiego popisu w „Czarnym łabędziu”. Złote Globy  – cztery nominacje, w tym dla Najlepszego Filmu! Nominacja do Oscara w kategorii Najlepszy Scenariusz Oryginalny!

W rolach głównych – laureatki Oscara®: Natalie Portman i Julianne Moore, a także fenomenalny Charles Melton, który za swoją przełomową rolę zdobywa kolejne branżowe nagrody i nominacje (w tym do Złotego Globu!).

Aktorka Elizabeth (Natalie Portman) jest zafascynowana Gracie (Julianne Moore): historią jej życia, jej małżeństwem, domem, dziećmi. Korzystając z zaproszenia, szczegółowo obserwuje jej życie z bliska i coraz odważniej wkracza w świat, w którym początkowo miała być jedynie gościem. Zawodowa fascynacja z czasem przeradza się w niebezpieczną grę pozorów, w której każdy będzie pilnie strzegł swoich tajemnic – i swojej wersji prawdy.