W ramach Akcji Zima zapraszamy na warsztaty!

WSZECHŚWIAT W MOICH RĘKACH

23 stycznia 2024
godz. 10:00 – dzieci 5+
godz. 13:00 – dzieci 8+
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilet: 30 zł od osoby, do kupienia w kasach kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa oraz online: https://bilety.bok.bialystok.pl/

prowadzenie: Mirella Jeanne Gaston / MiiKADO

Uczestnicy proszeni o ubiór odpowiedni do kreatywnej pracy plastycznej.
Uczymy się upcyklingu – jeśli chcesz zabierz ze sobą wszystko to, czym możesz dodatkowo ozdobić swoją torbę.

Wszechświat w moich rękach to ekologiczne warsztaty artystyczne dla dzieci pomagające odkryć wewnętrzny Wszechświat. Podczas zajęć dzieci przerabiając i malując, stworzą własne, wyjątkowe bawełniane torby.
W trakcie zajęć zastosujemy liczne techniki abstrakcyjnego i ekspresyjnego malowania uzyskując ostatecznie obraz naszego wewnętrznego Wszechświata.
Wszystko to stworzymy w myśl idei upcyklingu – przerobione przez nas torby będziemy mogli zabrać ze sobą i nosić na co dzień ukazując nim nasze wnętrze.

Mirella Jeanne Gaston – artystka, projektantka, założycielka ekologicznej linii odzieży i dodatków MiiKADO, marki powstałej w oparciu o ideę zero waste i upcyklingu. Kolekcja tworzona z miłości i szacunku do Matki Ziemi. Autorka daje nowe życie starym ubraniom – naprawia je, maluje na nich własne projekty grafik, propagując modę cyrkularną. Na co dzień prowadzi ekologiczne warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. Jej zajęcia łączą ekoedukację, zabawę sztuką, promocję rodzimej kultury słowiańskiej. W trakcie zajęć stosuje intuicyjne formy ekspresji twórczej wspierane m.in. medytacjami wprowadzającymi. Jej zajęcia tworzą przestrzeń do kreatywnego i nieograniczonego wyrażania siebie.