W ramach Akcji Zima zapraszamy na pokaz zestawu filmów dla najmłodszych

KICIA KOCIA POD CHOINKĘ

22 stycznia 2024, godz. 10:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 18 zł – w kasie i online: https://bilety.bok.bialystok.pl/

Kicia Kocia pod choinkę / zestaw filmów
w zestawie: Kicia Kocia – zima, Kicia Kocia gotuje, Kicia Kocia w pociągu, Kicia Kocia sprząta, Kicia Kocia w bibliotece, Kicia Kocia nie może zasnąć
reż. M. Stróżycka, A. Błaszczyk, D. Litwiniak
Polska 2023, 45’
wiek: 3–5 lat
dubbing

Tytułowa bohaterka serii Kicia Kocia razem ze swoimi bliskimi przyjaciółmi stawia czoło przeróżnym życiowym sytuacjom, odważnie i z radością poznaje otaczający ją świat. Przygody ukazane w poszczególnych odcinkach dotykają zagadnień bliskich małemu dziecku, odzwierciedlają dziecięce emocje i codzienność.

W tej odsłonie serii o Kici Koci, zrealizowanej na podstawie książek Anity Głowińskiej, Kicia Kocia lepi bałwana i rzuca się śnieżkami z Packiem, Adelką i Juliankiem, rusza z tatą w podróż i przekonuje się, że kolej to świetna sprawa! Innego dnia w poszukiwaniu lektur do poduszki zajrzy do biblioteki, gdzie dowie się, jak powstają książki. Także w domu czeka na nią sporo nowości. Wraz z babcią przyrządzi smaczną zupę i upiecze ciasteczka, żeby chwilę później ganiać z odkurzaczem po całym pokoju. Z nadmiaru wrażeń trochę się rozchoruje i nie będzie mogła zasnąć, ale dzięki pomocy czujnej mamy szybko stanie na nogi!
Jak zwykle będzie dużo humoru, ale i pouczających rad oraz wskazówek dla najmłodszych widzów.