W ramach Akcji Lato 2026 zapraszamy na warsztat stolarski!
ROBIMY PÓŁKĘ/WIESZAK
21 lipca 2026, godz. 10:00
Plac za BOK-iem (w razie niepogody – Klub Fama), ul. Legionowa 5
bilet: 50 zł/dziecko – w kasach kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa oraz na bilety.bok.bialystok.pl
prowadzenie: Przemysław Grabowski / Akademia Młodego Stolarza
wiek: 7+
czas trwania: 120 min
Opiekunowie mogą towarzyszyć dzieciom.
Bilet na warsztaty należy zakupić wyłącznie dla dziecka.
Podczas warsztatu dzieci wykonają półkę/wieszak. Do dyspozycji uczestników będą deski, wkręty, miarki, ołówki i wszystko to, co jest potrzebne do wykonania tej wyjątkowej pamiątki. Wszystko to pod okiem dwóch doświadczonych instruktorów, którzy w razie potrzeby pomogą i wytłumaczą ewentualne wątpliwości.
Przemysław Grabowski – pedagog z wykształcenia i majsterkowicz z zamiłowania. Uwielbia pracę w drewnie i renowację starych mebli. Ze swojej pasji postanowił uczynić pracę i założyć Akademię Młodego Stolarza – zajęcia, na których dzieci, często pierwszy raz w życiu, mogą wziąć do ręki śrubokręt czy młotek i zbudować coś, co będzie ich największym powodem do dumy.