W ramach Akcji Lato 2023 zapraszamy na spektakl familijny

Teatr Bajaderka: Bardzo Dziki Zachód (50′)

11 lipca 2023, godz. 10:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
bilet: 20 zł – w kasach kina Forum i Centrum im. L. Zamenhofa oraz online: bilety.bok.bialystok.pl

wiek: 3-10

pełny program Akcji Lato 2023

Na dalekim pustkowiu, gdzie słońce spotyka się z suchym piaskiem, toczy się westernowe życie. Sielski spokój mieszkańców przerywają tajemnicze wydarzenia na pobliskiej kolei… Szeryf Kondor Ostre Pióro musi rozwikłać niecodzienną zagadkę zuchwałych kradzieży kur hodowlanych z pobliskich pociągów. Za poszukiwanym wystawiono list gończy i pokaźną nagrodę! W pogoń za złodziejaszkiem wyrusza miejscowa kolorowa dusza – Skunksik Lola, która grając na swoich instrumentach, marzy o prawdziwej, westernowej przygodzie! Przez niecodzienny zbieg okoliczności, zostaje mianowana nowym szeryfem w Western City, więc natychmiast rozpoczyna poszukiwania. Nie będzie przy tym osamotniona…

Po jej czarnych piętach drepcze Chytra Lisica, która dołączy do zaciętej walki o nagrodę i której prawdziwe intencje pozostają dla wszystkich… tajemnicą. Jaką ma z tego korzyść? Kim jest poszukiwany? I co się dzieje z kradzionymi zwierzętami? Wyścig się rozpoczyna, więc… do boju kowboju!

​POSTACIE: Szeryf Kondor Ostre Pióro, Skunksik Lola, Chytra Lisica, Kojot Gringos i Stare Sępy

Teatr Bajaderka – interaktywny teatr objazdowy dla dzieci, który narodził się z wielkiej pasji i apetytu na sztukę, na życie, na spotkanie z widzem i słuchaczem. W jego pracowni powstają inspirujące bajki muzyczne oraz spektakle interaktywne dla małych i dużych widzów.
Twórcy pracują w gronie pasjonatów sztuki i teatru, a w ich spektaklach występują zawodowi aktorzy i wokaliści. Poprzez atrakcyjną dla młodego widza formę, przekazują wiedzę oraz cenne wartości.