Wszystko wszędzie naraz – wersja rozszerzona
USA 2022, 149′
reż. Dan Kwan, Daniel Scheinert
obsada: Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Jonathan Ke Quan, James Hong

Wersja rozszerzona ma wstęp od reżyserów oraz wybrane przez nich materiały making of na koniec filmu. Materiały nie są dostępne nigdzie indziej.

Evelyn Wang (Michelle Yeoh), borykająca się z trudami codzienności mama w średnim wieku, natrafia na klucz do „multiwersum”: sieci przecinających się ze sobą światów, gdzie może zbadać wszystkie drogi życiowe, którymi nie poszła: począwszy od gwiazdy filmowej po uznaną szefową kuchni Teppanyaki. Kiedy pojawiają się mroczne siły, Evelyn będzie musiała wykorzystać wszystko co ma i wszystko czym kiedyś mogła być, aby ocalić to, co jest dla niej najważniejsze: jej rodzinę.

Dzięki niesamowitym scenom sztuk walki, lekkiemu humorowi w stylu pop oraz przyprawiającym o bicie serca emocjom, “Wszystko wszędzie naraz” to epicki i porywający film, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliście. Obietnica dana w tytule spełnia się tutaj w 100%, a reżyserski duet udowadnia, że o multiwersum można opowiadać w fascynujący sposób i otrzymać za to jedenaście nominacji do Oscara – wszechstronność kategorii (m.in. dla najlepszego filmu, za najlepszy scenariusz, reżyserię i dla aktorów) pokazuje, że na brawa zasługuje każdy aspekt filmu.