Udany Filmowy Sylwester? Tylko w kinie Forum, dlatego w ostatni dzień roku zapraszamy na trzy wyjątkowe filmy, które można będzie zobaczyć u nas przedpremierowo!

SYLWESTER PRZEDPREMIER W KINIE FORUM

31 grudnia 2022
godz. 14:15 💜 W TRÓJKĄCIE
godz. 17:00 💜 W GORSECIE
godz. 19:30 💜 NIEBEZPIECZNI DŻENTELMENI

Kino Forum, ul. Legionowa 5
Bilety na każdy film: 22 zł / w kasie kina, 18 zł / online na stronie bilety.bok.bialystok.pl

W TRÓJKĄCIE
Szwecja, Wielka Brytania, Francja, Niemcy 2022, 147′
reż. Ruben Östlund
obsada: Woody Harrelson, Zlatko Buric, Harris Dickinson, Charlbi Dean, Sunnyi Melles
gatunek: komediodramat

Nagrodzona Złotą Palmą i czterema Europejskimi Nagrodami Filmowymi szalona komedia, której akcja rozgrywa się na luksusowym jachcie, pośród najbogatszych ludzi świata. Ocean szampana, morze pieniędzy i kapitan, który zawsze płynie pod prąd (brawurowy występ Woody’ego Harrelsona!) – tak zaczyna się rejs na miarę naszych czasów.

Statkiem podróżuje para modeli-celebrytów, Carl i Yaya, ale ich wycieczka szybko przestaje nadawać się na Instagram. Nagły sztorm – a raczej kałszkwał – sprawia, że owoce morza wracają tam, skąd przyszły, i demoluje jacht, a wraz z nim rozsadza całą społeczną hierarchię.
Wywołujący salwy śmiechu film Rubena Östlunda („Turysta”, „The Square”), jednego z najlepszych europejskich reżyserów, to bezlitosna satyra na bogatych, a także kapitalna metafora naszych czasów. Wszyscy płyniemy statkiem, który już dawno obrał kurs na katastrofę. Uratuje nas tylko śmiech!