Polecamy Filmowe  Walentynki i przedpremierowy pokaz błyskotliwej komedii romantycznej rozgrywającej się w magicznej scenerii tętniącego życiem Nowego Jorku! W jednej z ról – Joanna Kulig!

Filmowe Walentynki: MIŁOŚĆ BEZ OSTRZEŻENIA

14 lutego 2024, godz. 18:15
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 25 zł / bilet dla jednej osoby – w kasie kina oraz na https://bilety.bok.bialystok.pl/44 zł / bilet dla dwóch osób – tylko w kasie kina + do każdego biletu słodki upominek

Mieszkający w najbardziej inspirującym mieście świata kompozytor przechodzi kryzys – musi napisać operę, która zachwyci cały Nowy Jork. Sprawa nie jest prosta – zblazowana śmietanka towarzyska widziała już prawie wszystko. Za radą żony, która, choć prowadzi popularną klinikę terapeutyczną, sama zmaga się z nerwicą natręctw, postanawia poszukać natchnienia w najmniej oczekiwanym miejscu. Jego muzą okaże się seksoholiczka, kapitan statku rybackiego dryfującego wokół Manhattanu. Pełna humoru opowieść o tym, że w wielkim mieście nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkich jego mieszkańców łączy jedno: nadzieja, że wyczekiwana miłość w końcu nadejdzie.

Anne Hathaway, Peter Dinklage, Joanna Kulig, Marisa Tomei i Brian d’Arcy James w błyskotliwej komedii romantycznej o wszystkich odcieniach miłości, która rozgrywa się w magicznej scenerii tętniącego życiem Nowego Jorku!