W ramach Akcji Lato 2024 zapraszamy młodych widzów na film

ZA DUŻY NA BAJKI 2

1 lipca 2024, godz. 10:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 18 zł / ulgowy (dzieci i młodzież), 20 zł / normalny (widzowie dorośli) – w kasach kina Forum i BOK/CLZ oraz na bilety.bok.bialystok.pl

Za duży na bajki 2
Polska 2024, 95′
reż. Kristoffer Rus
obsada: Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska, Patryk Siemek, Karolina Gruszka, Dorota Kolak, Paweł Domagała, Michał Żurawski, Grzegorz Małecki
wiek: 7+

Ulubione gamingowe trio powraca! Tym razem Waldek, Staszek i Delfina przeżyją lato pełne przygód w Tatrach. Podczas wycieczki Waldek przypadkowo dowiaduje się, że w okolicy mieszka jego ojciec, o którym od mamy słyszał tylko tyle, że dawno temu porzucił ich rodzinę. Chłopiec postanawia za wszelką cenę go odnaleźć i osobiście zapytać o powody tej decyzji. Pod osłoną nocy wyrusza ze Staszkiem na poszukiwania.

Czyhające na nich na górskim szlaku niebezpieczeństwa to nic w porównaniu z zadaniem, które otrzymuje Delfina. Kreatywna nastolatka musi ukryć przed niczego nieświadomą ciotką, mamą Waldka oraz… jej nowym partnerem prawdę o zniknięciu chłopców.

Jakie zawirowania w życie wszystkich bohaterów wniesie ta sekretna misja? Czy Waldek otrzyma odpowiedzi na dręczące go pytania i zrozumie postępowanie ojca?