Freestylers DJ set Aston Harvey / Little Big / Auricom

The Freestylers DJ set Aston Harvey (UK)
Freestylers to grupa, którą w 1996 roku założyli producenci muzyczni: Matt Cantor, Aston Harvey i Andrew Galea. Pierwszym singlem, jaki wydali, był „Drop the Boom (AK-48)”, a pierwszą EP-ką – „Freestyle EP” (1996). Po odejściu Andrew Galei formacja poszerzyła się o muzyków koncertowych (gitara, perkusja, bas, turntablism, dwóch MC i trzech breakdancerów). Debiutancki album „We Rock Hard” ujrzał światło dzienne w 1998 roku, ale za najpopularniejszy uznawany jest „Raw as Fuck” (2004), z którego pochodzą największe przeboje grupy: „Push Up” i „Get a Life”.
Freestylers wystąpili na wszystkich największych festiwalach i odwiedzili najpopularniejsze nocne kluby na świecie, osiągając sławę i poziom, o jakim inni artyści mogliby tylko pomarzyć. Wydawać by się mogło, że to idealny czas, aby spocząć na laurach… Nic bardziej mylnego. Aston i Matt ciągle pracują nad nowymi numerami i przemierzają świat, promując breakbeat / bass. Nieważne, czy występują jako live band, soundsystem czy jako DJ set –zawsze dają muzycznego czadu!
https://www.facebook.com/freestylersofficial
http://freestylersmusic.co.uk/

Little BIG (RU)
Szalona muzyczna ekipa z Petersburga, łącząca w oryginalnym stylu rave, rap i elektronikę, przez wielu określana jest jako rosyjska, znacznie bardziej odjechana (bo po dużo większej ilości procentów) wersja grupy Die Antwoord! Zespół tworzą Ilya Prusikin, Sergey Gokk Makarov i Olympia Ivleva, którzy na scenie oddają 200% energii, dając niepowtarzalny i szalony show. Ich najpopularniejszy utwór „Everyday I’m Drinking” to czysta energia gypsy punk, rave’owa wersja Gogol Bordello. Tekst utworu nie pozostawia złudzeń, jakie show serwują maniacy z Little Big:
No future, no rich
This is Russia, bitch!
Every day I’m drinking! Every day I’m drinking!
I’m drinking every day!
www.thelittlebig.com

AURICOM (PL)
Wielki powrót energicznego młodzieńca, wychowanego na podlaskich schabowych, który w miejsce szyszynki wstawił sobie mixer! Prosto z Wysp! Pierwszy live performance w naszym mieście od ponad roku.

Galeria

Freestylers2-14 LITTLE BIG

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury