Zgniłe uszy – pokaz filmu + spotkanie

W ramach festiwalu ¿Underground/Independent? 2020 zapraszamy na pokaz filmu

ZGNIŁE USZY + spotkanie z reż. Piotrem Dylewskim

8 marca 2020, godz. 16:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 10 zł – w kasie kina i na bilety.bok.bialystok.pl

Zgniłe uszy
Polska 2019, 60′
reż. Piotr Dylewski

Opowieść o wczesnym kryzysie małżeńskim, spowodowanym niespełnionymi oczekiwaniami i brakiem komunikacji.
Janek i Marzena mierzą się ze swoimi najskrytszymi demonami pod okiem niekonwencjonalnego terapeuty, któremu plan terapii wymyka się spod kontroli.
Rzeczywistość wydaje się zacierać, a tłumione pretensje i niedopowiedzenia zaczynają obracać się przeciwko bohaterom…

Piotr Dylewski – urodzony w Białymstoku, wychowany w Warszawie. Absolwent wydziału reżyserii w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego w Katowicach, nieczynny psycholog. Miłośnik boksu, kickboxingu i czarnego humoru. Lubi bawić się gatunkiem jak przy krótkometrażowym „Konstruktorze”. „Zgniłe uszy” to niezależny debiut i próba spotkania z dłuższym dystansem.

Galeria

Zgnile uszy – film i spotkanie (1) Zgnile uszy – film i spotkanie (2) Zgnile uszy – film i spotkanie (3) Zgnile uszy – film i spotkanie (4) Zgnile uszy – film i spotkanie (5) Zgnile uszy – film i spotkanie (6) Zgnile uszy – film i spotkanie (7) Zgnile uszy – film i spotkanie (8) Zgnile uszy – film i spotkanie (9) Zgnile uszy – film i spotkanie (10) Zgnile uszy – film i spotkanie (11) Zgnile uszy – film i spotkanie (12) Zgnile uszy – film i spotkanie (13) Zgnile uszy – film i spotkanie (14) Zgnile uszy – film i spotkanie (15) Zgnile uszy – film i spotkanie (16) Zgnile uszy – film i spotkanie (17) Zgnile uszy – film i spotkanie (18)

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury