ZAVKA: Komiksy i ilustracje

W ramach Festiwalu ?UNDERGROUND/INDEPENDENT? zapraszamy na wernisaż wystawy

ZAVKA: Komiksy i ilustracje

25 listopada 2021, godz. 17:30
Foyer Forum, ul. Legionowa 5
występ wolny

wystawa czynna do 20 grudnia 2021

ZAVKA (Katarzyna Zawadka)
Ilustratorka i autorka komiksów, absolwentka ASP w Warszawie. Związana z alternatywną sceną artystyczną i komiksami spoza głównego nurtu. Jej styl to mieszanka snów, piękna i szaleństwa.

Najważniejsze publikacje: „Głodny Jaś i żarłoczna Małgosia” (komiks) – psychodeliczna wariacja słynnej bajki; „Wąż” (ilustrowana baśń) – krwawa historia rodzinna; „Jazda stąd” (komiks) – symboliczny obraz rozpadu psychiki rowerzystki.
Publikuje także do polskich i zagranicznych zinów i antologii, bierze udział w wystawach, zdobywa nagrody.
Autorka tegorocznej oprawy graficznej festiwalu

Więcej:
zavka.webnode.com
Instagram
Facebook
Behance

Galeria

Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (1) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (2) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (3) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (4) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (5) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (6) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (7) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (8) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (9) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (10) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (11) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (12) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (13) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (14) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (15) Zavka_Komiksy i ilustracje_fot R_Kamiński (16)

BOK Białostocki Ośrodek Kultury