Victor Borsuk: Jak podróże kształtują dobre nawyki w biznesie i na co dzień

W ramach 9. Festiwalu Kultur i Podróży “Ciekawi Świata” zapraszamy na spotkanie

Victor Borsuk: Jak podróże kształtują dobre nawyki w biznesie i na co dzień

27 października 2019, godz. 16:30
Sala Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 10 zł – do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Victor Borsuk, jeden z najbardziej utytułowanych sportowców ekstremalnych w Polsce, opowie o drodze, którą przebył – o sukcesach, porażkach i błędach, jakie popełnił podczas swojej kariery, a także o tym, jak nauczył się te błędy eliminować. Usłyszymy również o tym, jak przełamuje się strach, gdy człowiek mierzy się z 10-metrowymi falami na Hawajach lub gdy pływa w akwenach pełnych rekinów.
Historie te łączą ze sobą pasję do sportu i podróży z biznesem oraz nawiązywaniem wieloletniej współpracy z klientami i sponsorami. Inspirują i pokazują słabości, wzmacniają determinację i uczą, z jakich narzędzi korzystać przy sprzedaży, braku motywacji czy problemach w pracy zespołowej.

Victor Borsuk
Siedmiokrotny Mistrz Polski w kitesurfingu, wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata, a także jeden z najbardziej utytułowanych sportowców ekstremalnych w Polsce!
To jedna z najbardziej barwnych i energetycznych postaci, jakie będziecie mieli okazję poznać. Swoją markę budował sam, przez 14 lat sprzedając ją jako ambasador największych firm w Polsce, założyciel obozów młodzieżowych Borsuk Camps i agencji turystycznej zajmującej się wyjazdami po całym świecie.

9. Festiwal Kultur i Podróży Ciekawi Świata

Galeria

borsuk (1) borsuk (2) borsuk (3) borsuk (4) borsuk (5) borsuk (6) borsuk (7) borsuk (8) borsuk (9) borsuk (10) borsuk (11) borsuk (12) borsuk (13) borsuk (14) borsuk (15) borsuk (16) borsuk (17)

BOK Białostocki Ośrodek Kultury