Trójząb Komediowy #39

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 39. Trójząb Komediowy! Jak zwykle ostry, niebezpieczny i… zabawny!

20 marca 2018, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Atrakcjami Trójzęba będą:
Rafał Kaczmarski solo impro
Grzegorz Halama stand-up

Rafał Kaczmarski

Improwizator rodem z Olsztyna. Półtora roku improwizował z grupą MOVIEmy, po czym zanurzył się w solo impro, w formacie autorskim irlandzkiego improwizatora Neila Currana. Zagra format o enigmatycznej nazwie “Kaczmar i…”. Każdy jego występ ma zupełnie inną energię, bo to co się dzieje na scenie, jeszcze bardziej niż zwykle zależy od widowni. Wpadnijcie i zobaczcie to na własne oczy!

Grzegorz Halama

Komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk. Znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu. Ojciec chrzestny polskiego stand-upu!

Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul), śpiewającą bakterię, czy w ostatnim czasie ochroniarza z supermarketu. Po pięciu latach urlopu wraca na scenę z nowym programem “Długo i szczęśliwie”. To bystre obserwacje życia codziennego, podane szczerze i dowcipnie. Program bez wulgaryzmów! Halama, mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, opowiada o tematach uniwersalnych.

 


BOK Białostocki Ośrodek Kultury