Trójząb Komediowy #38

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 38. Trójząb Komediowy!

20 lutego 2018, godz. 18:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Na Trójzębie powalczą ze sobą:
– Kabaret Fifa-Rafa (Bełżyce)
– Kabaret Trzecia Strona Medalu (Kraków)
– Marcin Zbigniew Wojciech (Rybnik)

To już 5 lat! Prawie 40 edycji! Ponad 50 podmiotów artystycznych!
W lutym Trójząb Komediowy obchodzi huczne piąte urodziny i z tej okazji wracamy do korzeni i organizujemy Festiwal Kabaretowy z prawdziwego zdarzenia. Zaprosiliśmy młodych, którzy zawalczą o śmiechy, uznanie i zapiekanki. Trzy kabarety, trzy różne spojrzenia na świat, trzy różne nagrody i cała masa dodatkowych atrakcji. Wszystko poprowadzi znany i lubiany białostocki Kabaret Inaczej. Czego chcieć więcej? Zapraszamy!

FiFa-RaFa to bardzo prężnie rozwijający się kabaret młodego pokolenia. Podczas występów tworzy niepowtarzalny klimat. Słowa “zabawa, rozrywka, śmiech” najlepiej opisują to, co dzieje się podczas jego programu. Prezentuje humor uniwersalny, co oznacza, że każdego rozbawi! W jego skeczach problemy życia codziennego okraszone są nutką absurdu, dzięki czemu rzeczywistość prezentuje się w bardzo krzywym zwierciadle.

Trzecia Strona Medalu – czterech facetów i jedna gitara. Uczestnicy ponad 60 festiwali kabaretowych, laureaci 51 nagród i wyróżnień! Mieszkańcy głębokiego Podkarpacia, ludzie Dalekiego Wschodu, a warto dodać, że ostatni kabaret rodem z Podkarpacia tworzył jakieś 100 lat temu. Chcieliby być inteligentni, przystojni i zabawni, bo tylko tego im brakuje. Bawią, uczą, a gitarzysta dobrze śpiewa.

Marcin Zbigniew Wojciech – człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: “pozytywny wariat”. Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-uper. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera.

Galeria

TK_38_plakat2 fifarafa_w Wojciech_w Trzecia-Strona Medalu

BOK Białostocki Ośrodek Kultury