Trójząb Komediowy #36

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 36. Trójząb Komediowy! Jak zwykle ostry, niebezpieczny i… zabawny!

12 grudnia 2017, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Atrakcjami Trójzęba będą:
– „Festiwal Piosenki Zaśpiewanej” czyli pieśni znane i mniej znane w wykonaniu białostockich kabareciarzy
– gwiazda wieczoru – kabaret Kałasznikof z Rybnika

III „Festiwal Piosenki Zaśpiewanej” to największe wydarzenie muzyczne po tej stronie Białki! Niebanalni artyści! Wyprostowani prowadzący! Wymuszone bisy! To wszystko złoży się na show, którego nie można przegapić! Zaśpiewają: Kabaret Inaczej, grupa improwizacyjna Ż.B.I.K, oraz znany i lubiany youtuber Maciej „Dziemian” Dziemiańczuk!

Po latach przerwy reaktywował się znany z komediowych scen całej Polski kabaret KAŁASZNIKOF. Przed zawieszeniem działalności kabareciarze bawili widzów głównie dzięki błyskotliwym żartom, które pojawiały się w ich skeczach z częstotliwością pracy karabinu. W ciągu ostatnich lat Beata Kabzińska i Łukasz Zaczek zbierali doświadczenia w różnych scenicznych projektach by teraz w całości oddać się pracy nad nowy programem. Tym razem podawane seriami żarty uzupełnili o nieprzeciętne wcielenia aktorskie. Program “Charaktery” to zatrzęsienie żartów oraz odrobina psychologii.

“Charaktery” są anielsko śmieszne i piekielnie delikatne. Lekkie żarty i ostre pointy mieszają się ze skandalicznie skuteczną grą aktorską. Dwa słowa od autorów: “Postawiliśmy sobie za cel by było nie tylko śmiesznie, ale też najbardziej inteligentni jak tylko się da. Dzięki temu czujemy, że to najlepszy i najbardziej dojrzały program jaki dotąd stworzyliśmy. Gwarantujemy, że to będzie duże wydarzenie i przestrzegamy – NIE PRZEGAPCIE TEGO”

Galeria

Kabaret_Kalasznikof_Foto1 TK_36_plakat

BOK Białostocki Ośrodek Kultury