Trójząb Komediowy #35

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 35. Trójząb Komediowy! Jak zwykle ostry, niebezpieczny i… zabawny!

14 listopada 2017, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Wystąpią:

Mieszko Minkiewicz w programie “W związku z tym”

Czesław Jakubiec Comedy w programie “Muzyka i humor”

Tenor Czesław Jakubiec – śpiewak, meloman i komik podbijający operę. Na scenie kieruje nim pasja, fachowa wiedza, olbrzymia wrażliwość i równie ogromny dystans. Bawi się tym, co robi i dokłada wszelkich starań, by zagwarantować swoim Widzom szczerą radość i chwilę wytchnienia od szarej rzeczywistości.

Swoją sztukę opiera na latach doświadczeń kabaretowych, umiejętnościach aktorskich i perfekcyjnie opanowanym warsztacie operowym. Uwielbia śpiew, a swobodne przeskakiwanie między tenorem, barytonem i sopranem daje mu i odbiorcom znacznie więcej radości. Dlatego też nieustannie eksperymentuje i przekracza wszelkie granice!

Jego pracę najtrafniej charakteryzują trzy charyzmy: ciepło, obecność, siła. Wykorzystuje je, by na Twoich oczach tworzyć wielowymiarowe widowisko, które łączy w sobie to, co najlepsze ze świata muzyki, komedii i teatru, czyli wyśmienitą muzykę, dobrą zabawę, chwilę wzruszenia.

Mieszko Minkiewicz – stand-uper, kabareciarz, improwizator, grubas. Białostocki animator kultury komediowej. Zdobywca wielu nagród na festiwalach komediowych w całej Polsce. Występował na antenie Polsatu, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central. Poza tym można go kojarzyć z kabaretu Inaczej, z grupy ŻBIK, ze sceny stand-upowej w Harym lub jako prowadzącego pubquizy. W listopadzie mija mała rocznica. Otóż wychodzi na to, że Mieszko szwęda się po ogólnopolskich scenach już 10 lat. Z tej okazji zaprezentuje swój solowy program “W związku z tym”. Program podsumowuje osiągnięcia i wiedzę Mieszka zdobyte w tym okresie i opowiada trochę o związkach i trochę o “tym”. Zapraszamy i zapewniamy, że Mieszko jest bardzo śmieszny. Ponoć przy jego porodzie trzy osoby zmarły ze śmiechu.

 

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury