Trójząb Kabaretowy #12

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na Trójząb Kabaretowy w nowej odsłonie

6 października godz. 18.00 klub Fama /ul. Legionowa 5

Trójząb jest ostry, trójząb jest niebezpieczny, trójząb jest… zabawny.

Trójząb Kabaretowy to cykl spotkań kabaretowych organizowanych od 2013 roku przy współpracy z Kabaretem Inaczej. Co miesiąc możecie poczuć solidne ukłucie dobrego humoru! Na trójzębie można obejrzeć nie tylko wspólne projekty regionalnych komików (w tym sezonie odchodzimy od formuły konkursu), ale też występ gościa z Polski – kabaretu, solisty lub grupy impro. Sami młodzi, zdolni, nagradzani na festiwalach, być może nie wszystkim znani, acz z pewnością warci poznania!

Podczas najbliższej edycji zobaczymy:

Projekt Surówka / Białystok
Kabaret Chyba / Wrocław

Bilety: w kasie kina Forum lub www.bilety.bok.bialystok.pl

Projekt Surówka

to coś w rodzaju kabaretowego jam session, otwartej próby, czy spotkania, na którym regionalne zespoły mogą zagrać najświeższe, premierowe i często niedopracowane numery, by skonfrontować je z resztą środowiska. Surowy materiał wspólnie obrabiają, szlifują, oceniają, mówią co jest fajne, a co nie, wyciągają wnioski, poprawiają. A kiedy program jest już gotowy, wystawiają premierę.
Spotkania Surówki odbywają się od kwietnia 2013 roku i poza wymiernymi efektami w postaci gotowych numerów, owocują też integracją całego białostockiego środowiska. Razem piszą, grają, jeżdżą na festiwale kabaretowe.

Kabaret Chyba

pochodzący z Wrocławia na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Dowodem na to jest stała współpraca z Kabaretem Moralnego Niepokoju, która owocuje wspólnymi występami i trasami koncertowymi, a także zaproszeniami do różnego rodzaju produkcji „Moralnych” (realizacje DVD czy nagrania do TV). Kabaret Chyba to świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). Podczas występu Kabaretu nie sposób się nudzić. Warto samemu się o tym przekonać!
www.kabaretchyba.pl

Patronat medialny:

wspolczesna_logo    LOGO_RADIO_AKADERA   bialystokonline_logo

Galeria

kabaret_chyba2_m poster_trident12

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury