Trójząb Komediowy #34

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 34. Trójząb! Już nie tylko kabaretowy. Więcej – w nowszej, rozszerzonej, komediowej odsłonie… Trójząb Komediowy!

10 października 2017, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
BRAK BILETÓW! bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Wystąpią:

grupa improwizacyjna ŻBIK

kabaret Czesuaf (Poznań)

Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Najbardziej rozpoznawalne skecze kabaretu to m.in. „Mowa Nienawiści”, „Schronisko” i „The Ponic”. Najnowszy program kabaretu nosi tytuł „Rewizyta” i można go zobaczyć na żywo na scenach całej Polski.

ŻBIK to jedna ze starszych grup impro w Polsce. Już od 2010 roku na poczekaniu, wspomagani pomysłami i sugestiami widzów, tworzą zupełnie spontaniczne i niepowtarzalne scenki. Grają też dłuższe formaty, a nawet całe spektakle. Wszystko jest wymyślone na bieżąco i całkowicie zaimprowizowane. Całość jest zachowana w granicach bardzo szeroko pojętej przyzwoitości. Każdego, kto nie zetknął się jeszcze z nieskrępowaną energią płynącą z występu impro, zapraszamy na nadrobienie zaległości. Warto!

Galeria

PLAKAT

PLAKATBOK Białostocki Ośrodek Kultury