Trójząb Kabaretowy #33

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 33. Trójząb Kabaretowy!

26 kwietnia 2017, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Gośćmi 33. Trójzęba będą:
– Jachimek/Tremiszewski Trio (Gdańsk)
– Kabaret Inaczej (Białystok)

Zapraszamy na ostatni Trójząb Kabaretowy w tym sezonie! Odwiedzi nas dwójka komików z dawnego kabaretu Limo. Panowie Tremiszewski i Jachimek zaprezentują autorski spektakl improwizowany. W roli gospodarza – kabaret Inaczej z komediowym podsumowaniem sezonu.

JACHIMEK-TREMISZEWSKI TRIO to “atmosfera dymu i nieobliczalności. Proszę wyłączyć telefony i zamówić drinka. Jedziemy i nie wiemy dokąd. Coś się ze sobą łączy, a coś zupełnie nie. Wszystko jest wymyślane na poczekaniu i ma zakasane rękawy u koszuli. Padi Padu Padam! A tak trochę bardziej normalnie: zbieramy od Widzów pomysły na wymyślonego muzyka światowego formatu, a potem improwizujemy jego biografię. A więc dużo idiotycznych sytuacji i piosenek, poprzecinanych sporą dawką dramy z szołbyznesu, obrzucania się błotem fejmu, łez nad niesprzedaną płytą, skandalu z dziewczynami, chłopakami i zdemolowanymi hotelami oraz dwie ciężarówki dobrego śmiechu. I jeszcze improwizowana muzyka na wysokim poziomie wirtuozerii i głupawki!”

Kabaret Inaczej to trójka mężczyzn o niezbyt nachalnej urodzie, za to z dużym dystansem i poczuciem humoru. Na scenie już od 2008 roku pokazują, że można… inaczej.
Zapraszamy!

Patroni naszego wydarzenia:
Radio AKADERA
BIA24.pl
BiałystokOnline.pl
Augustowianka

Galeria

trozjab33_plakatA3(1) jachimek tremiszewski triowww Kabaret Inaczej

Kabaret InaczejBOK Białostocki Ośrodek Kultury