Trójząb Kabaretowy #32

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 32. Trójząb Kabaretowy!

14 marca 2017, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Gośćmi 32. Trójzęba będą:
– Ścibor Szpak (Kraków)
– Tomasz Biskup (Kraków)
– Śledź Stand-up (Białystok)

Ścibor Szpak – Doktor absurdu. Wykłady z wielu dziedzin na kierunkach: góra, dół i prawo, lewo. Specjalizuje się w alternatywnej muzykologii i naukach równoległych. Szczególne dokonania w historii niewydarzonej i fizyce dyskusyjnej. Odkrywa na nowo zapomniane instrumenty.
Ważniejsze nagrody
GRAND PRIX, Złota szpilka na 34 Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry 2013
GRAND PRIX na 28 przeglądzie kabaretów PAKA 2012, a także
I miejsce na 27 przeglądzie kabaretów PAKA 2011

Jego Eminencja Tomasz Biskup – jeden z niewielu na świecie biskupów-ateistów. Kabareciarz, który uśmiecha się rzadziej niż deszcz pada na pustyni Gobi. Mimo to potrafi być śmieszny. Jest maniakiem oglądania (i przede wszystkim tworzenia) wszystkiego co komediowe. Występuje w kabarecie PUK, przez lata grał w grupie improwizacyjnej AD HOC, prowadzi bloga jegoeminencja.pl.

W roli gospodarza wystąpi białostocka grupa Śledź Stand-up:
Mieszko Minkiewicz – Mieszko szwęda się koło sceny już od 10 lat. Bardzo śmieszny. Podobno przy jego porodzie trzy osoby zmarły ze śmiechu. Na scenie trochę nerdzi. Mówi jak to o siebie nie dba, ile leveli wczoraj nabił i że pizza to najlepsze jedzenie bo samo przyjeżdża. Poza tym lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. A rośnie cały czas.

Paulina Potocka – od 27 lat robi coś. Jeździła na rowerze. Kiedyś usmażyła naleśnik. Chodziła. W końcu weszła. Na scenę. Nawet to lubi. Mówi, że wie, że są na świecie ciekawsze projekty, ale ten jest jej. Stoi i mówi. Czasem siedzi i patrzy. Żyje w Białymstoku. Zdarza się jej pójść do kina. I przyjść. Takie solo. Taki stand-up.

Maciek eM-Ski Snitkowski
Stand-uper, muzyk, informatyk. Ojciec i mąż. Stary. Na wiele rzeczy za stary. I gruby. Największy stand-uper w grupie Śledź Stand-up. Śpiewa od 7 roku życia, a może i wcześniej. Rozśmiesza od 13 roku życia. Poza tym gra na basie.

Galeria

trojzab_32_plakat_A3(4)

BOK Białostocki Ośrodek Kultury