Trójząb Kabaretowy #31

IV urodziny Trójzęba Kabaretowego!
Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 31. Trójząb Kabaretowy!

21 lutego 2017, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Na 31 Trójzębie powalczą ze sobą:
– Kabaret A Jak! (Kraków)
– Kabaret Fifa-Rafa (Bełżyce)
– Kabaret Trzecia Strona Medalu (Kraków)

Już 4 lata! Ponad 30 edycji! Prawie 50 podmiotów artystycznych!
W lutym Trójząb Kabaretowy obchodzi huczne czwarte urodziny i z okazji tych właśnie urodzin wracamy do korzeni i organizujemy Festiwal Kabaretowy z prawdziwego zdarzenia. Zaprosiliśmy młodych, którzy zawalczą o śmiechy, uznanie i zapiekanki. Trzy kabarety, trzy różne spojrzenia na świat, trzy różne nagrody i cała masa dodatkowych atrakcji. Wszystko poprowadzi znany i lubiany białostocki Kabaret Inaczej. Czego chcieć więcej? Zapraszamy!

Kabaret A JAK!
Kabaret tworzą: Karolina (studentka ostatniego roku prawa, pasjonatka kryminalistyki), Adrianna (doktorantka psychologii, tancerka, muzyk), Marysia (studentka ostatniego roku animacji społeczno-kulturowej, wodzirej), Magdalena (mgr inż. budownictwa, rolnik mało-hektarowy) – taki skład kabaretu zapewnia mnogość pomysłów i kreatywność na każdym kroku. Aktorki śpiewają, tańczą i zarażają pozytywną energią. Na program składa się m.in. monolog kabaretowy, piosenki kabaretowe oraz skecz z udziałem publiczności. Każdy z jego elementów ukazuje (z przymrużeniem oka – a jak!) inny element kobiecej (chociaż nie tylko…) codzienności – od radzenia sobie z kompleksami poprzez nieszczęśliwą miłość, a na małżeństwie kończąc. Tematy wydają się znajome i ograne, prawda? Kabaret A JAK! postara się jednak pokazać Państwu, że nawet o tak popularnych motywach można wciąż jeszcze mówić (i śpiewać!). A jak? Świeżo, z pomysłem i nowatorsko!

Kabaret FiFa-RaFa
FiFa-RaFa to bardzo prężnie rozwijający się kabaret młodego pokolenia. Podczas swych występów kreuje niepowtarzalny klimat. Zabawa, rozrywka, śmiech – te słowa najlepiej opisują to, co dzieje się podczas ich programu. Prezentują humor uniwersalny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. W ich skeczach poruszane są bowiem problemy życia codziennego okraszone nutką absurdu, po to, by przedstawić rzeczywistość w jak najbardziej krzywym zwierciadle.
FiFa-RaFa to Mateusz, czyli założyciel i lider kabaretu oraz Ola – wisienka na kabaretowym torcie, co nie dopowie to dowygląda!

Kabaret Trzecia Strona Medalu
Uczestnicy ponad 50 Festiwali Kabaretowych, laureaci 46 nagród i wyróżnień. Mieszkańcy głębokiego Podkarpacia, ludzie Dalekiego Wschodu. Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje. Czterech facetów i jedna gitara. Bawią, uczą, a gitarzysta dobrze śpiewa.

 

Galeria

trojzab_31_plakat IMG_6489 IMG_6487 IMG_6409 IMG_6388 IMG_6358 IMG_6318

BOK Białostocki Ośrodek Kultury