Trójząb Kabaretowy #28

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 28. Trójząb Kabaretowy!

8.11.2016, godz. 18:00, klub Fama, ul. Legionowa 5
Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Gośćmi 27. Trójzęba będą:
Festiwal Piosenki Zaśpiewanej!
– gwiazda wieczoru – duet Niepewne Sytuacje – Michał Kempa i Wojtek Fiedorczuk! https://www.facebook.com/NiePewneSytuacje/

Niepewne Sytuacje to PROFESJONALNY KANAŁ JUTUBOWY, PROFESJONALNY FANPAGE INTERNETOWY oraz PROFESJONALNY DUET SCENICZNY. Wojtek Fiedorczuk i Michał Kempa mają różne przygody i pokazują różne rzeczy. Wszystko na czysto, legalnie. Obydwaj autorzy z wyższym wykształceniem. Szybko i tanio. Warto.
MICHAŁ KEMPA
Komik, prawnik, maratończyk. Jest komikiem, ale propaguje humor nieśmieszny i smutny. Zaczynał od występów w telewizji, Sali kongresowej, czy amerykańskim Gotham Comedy Club. Potem występował i wygrywał na większości festiwali kabaretowych w kraju. Był współprowadzącym program Lubię to w TVP1. Obecnie występuje w piwnicach. Dużo biega, bolą go piszczele. Uważa się za mądrzejszego i lepiej wykształconego od pozostałych komików ze Stand-up Polska. Może nie jest bardzo śmieszny, ale jest sympatyczny. Ludzie nieustannie z zażenowaniem określają go jako gorszą wersję Andy Kaufmana, Andrzeja Poniedzielskiego czy inne gorsze wersje innych wersji. A on ciągle biega. I dalej bolą go piszczele. Nie śmieszność, subtelność i dużo Boba Dylana. Żal, żal, więcej żalu!
P.S. Jest mistrzem, absolutnym mistrzem w długich nudnawych anegdotach i ma przerost lewego kolana.

WOJTEK FIEDORCZUK
Jak na ramy gatunku uprawia bardzo kontrowersyjny Stand-up, prawie wcale nie mówiąc nic kontrowersyjnego. Stara się kierować absurdem, prowokacją, delikatnym, acz znaczącym wariactwem. Celuje w zaskoczenie, nowoczesne niedopowiedzenie, szermuje szczerością. Liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego Stand-uppera z za granicy. Natychają go Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie, Młynarski. Cieszy go, gdy ktoś podczas jego występu rozumie o co mu chodzi. Dziękuje za chęć dowiedzenia się kim jest i zaprasza teraz w inne miejsce, bo psem poszczuje.

II “Festiwal Piosenki Zaśpiewanej” to największe wydarzenie muzyczne po tej stronie Białki! Niebanalni artyści! Wyprostowani prowadzący! Wymuszone bisy! To wszystko złoży się na show, którego nie można przegapić! Zaśpiewają: Kabaret Inaczej, grupa improwizacyjna Ż.B.I.K, oraz znany i lubiany youtuber Maciej “Dziemian” Dziemiańczuk!

 

Galeria

trojzab IMG_8943 IMG_8896 IMG_8885 IMG_8871 _MG_8990 _MG_8971 _MG_8966 _MG_8916 _MG_8901 _MG_8900

BOK Białostocki Ośrodek Kultury