Trójząb Kabaretowy #26

Zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie w ramach Trójzębu Kabaretowego.
Tym razem gościć będziemy Kabaret Łowcy.B!

19 września godz. 19:00 sala Forum ul. Legionowa 5

Bilety w sprzedaży od 12 sierpnia w kasie kina Forum i na http://bilety.bok.bialystok.pl/rezerwacja/numerowane.html?id=4351 w cenie 35 zł w przedsprzedaży i 40 zł w dniu imprezy.

Łowcy.B o sobie:
W czasach starożytnych, gdy na świecie prawdopodobnie były smoki, nikt o nas nie słyszał. Raptem paru proroków, ale ich nie liczymy. Dopiero w 2002 roku pojawiły się pierwsze, nieśmiałe wzmianki o Łowcach. B, kiedy to anonimowy kronikarz miał napisać: “(…) pełni skruchy i władzy przyszli Łowcy.B …i poszli.” Wtedy też przepowiednia się ziściła i mity poszły w tan z realnością. Od tamtej pory zaczyna się prawdziwa historia kabaretu i tworzona jest do dzisiaj, jutra, pojutrza i tak dalej też. Z upodobaniem taplamy się w absurdzie i grotesce, bo tak nam sumienie podpowiada.
Muzykę lubimy i umiemy, więc się nie szczypiemy i podczas spektaklu autorskiego gramy ją prawdziwie. Na początku 2015 roku skład kabaretu został uszczuplony poprzez odejście Pawła i Mariusza. Co istotne, powiedzieliśmy sobie “Na razie”, a nie “Żegnajcie”, także tego… Obecnie czynni Łowcy.B to Bartosz Góra, Bartosz Gajda, Sławek Szczęch i Maciek Szczęch. Zapraszamy do interakcji.

Organizatorzy: Białostocki Ośrodek Kultury i Kabaret Inaczej.
Patronat: BiałystokOnline.pl

Galeria

aaa

BOK Białostocki Ośrodek Kultury