Trójząb Kabaretowy #18

Białostocki Ośrodek Kultury oraz kabaret Inaczej zapraszają na ostatni, 18. Trójząb Kabaretowy w tym sezonie!

21 kwietnia, godz. 18.00, klub Fama (ul. Legionowa 5)

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) od 6 kwietnia w kasie kina Forum lub na stronie: www.bilety.bok.bialystok.pl

Przez ostatnie sześć Trójzębów przyglądaliśmy się, badaliśmy i śmieliśmy się z różnych gatunków komedii: chichotaliśmy przy One Man Show, zaśmiewaliśmy się na Filmach, rechotaliśmy z klasycznych Kabaretów, zrywaliśmy boki na Improwizacjach, zanosiliśmy się śmiechem na Piosenkach i parskaliśmy na Stand-upach!

Teraz przyszedł czas na podsumowanie.

Atrakcjami XVIII Trójzęba będą:
– kabaret Inaczej w programie “60 minut dookoła komedii”!
– tajemniczy gość specjalny!
– gwiazda wieczoru – kabaret Świerszczychrząszcz ze Szczebrzeszyna!

Kabaret Inaczej

ma już 6 lat, czyli to jeszcze nie dziady i już nie naturszczyki. Takie nie wiadomo co. Podziałali trochę, pojeździli. Wygrali parę festiwali i – jak utrzymują – zdobyli 10 nagród publiczności (jeżeli tytuł “Przyjaciela Parafii Czarna Białostocka” się liczy, to 11). W telewizji ich czasami widać, a ostatnio też w radiu słychać, bo dostali stałą audycję w trójkowej “Akademii Rozrywki”. No i na joemonsterze byli na głównej! Fejm. Od dwóch lat organizują z BOK-iem Trójząb i mają na nim dziwne pomysły. Knują, zmieniają, eksperymentują z formułą. Liga Kabaretów przez 10 lat była niezmienna i stała i nie było potrzeby niczego zmieniać. A oni zmieniają. No cóż… Pozostaje jedynie przyjść na Trójząb i przekonać się, czy słusznie. Zapraszamy!

Kabaret Świerszczychrząszcz ze Szczebrzeszyna

działa od 2007 roku i prezentuje oryginalną formę sceniczną, łącząc starannie zaplanowany ruch z jeszcze staranniej przygotowanym dźwiękiem. Uniwersalność ich przekazu sprawia, że zespół świetnie odbierany jest także przez zagraniczną publiczność. Ich poczucie humoru, niespodziewane zwroty akcji, gagi na pograniczu abstrakcji spotykają się zawsze z spontanicznym przyjęciem. Kabaret tworzą Marcin Wąsowski i Michał Łysiak, obaj bez żadnego sensownego przygotowania w zakresie pantomimy, tańca i ruchu, a mimo to udało im się nabrać kilku jurorów, że są profesjonalistami w tym co robią na scenie… Świadczą o tym zdobywane od wielu lat nagrody, by wymienić tylko te ostatnie: I Nagroda na Dąbrowskiej Ściemie Kabaretowej DeBeŚciak (2013, Dąbrowa Górnicza) oraz Grand Prix i Nagroda Publiczności na Ostrołęckich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową OSPA (2014).

Tajemniczy Gość Specjalny

a właśnie, że nie zdradzimy, kto to będzie!

Organizatorzy:

Białostocki Ośrodek Kultury i Kabaret Inaczej

Patronat medialny:

wspolczesna_logo      LOGO_RADIO_AKADERA      bialystokonline_logo

Galeria

troj_plakat_18_m 18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy

18. Trójząb Kabaretowy


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury