Trójząb kabaretowy #14

Białostocki Ośrodek Kultury oraz kabaret Inaczej zapraszają na Trójząb Kabaretowy w nowej odsłonie!
W tym sezonie Trójzęby są tematyczne, poświęcone różnym dziedzinom komedii. W listopadzie był to One Man Show, natomiast w grudniu tematem przewodnim Trójzębu będzie Film!

15 grudnia, godz. 18.00, klub Fama ul. Legionowa 5

Bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Wydarzenie na FB

Atrakcje najbliższej edycji to między innymi:
– Roast Batmana
– Pokazy filmów krótkometrażowych „Wytwórni Głupie To” (Białystok) oraz „Formacji Masło” (Poznań)
– Kabaret Czołówka Piekła (Poznań) z programem „Kocham kino”
Batman

to prawdziwy celebryta, zarówno wśród superbohaterów, jak i postaci filmowych. Jest już w zasadzie staruszkiem, w tym roku mija 75 lat opd pierwszego momentu, w którym jego znak po raz pierwszy pojawił się na niebie nad Gotham. Od tego czasu Batman zdążył zostać bohaterem ponad 70 filmów, podobnej ilości seriali telewizyjnych no i oczywiście ogromnej ilości komiksów. Nie powinien jednak spoczywać na laurach – przez te wszystkie lata nazbierało mu się pokaźne grono wrogów oraz zazdrośników, którzy chętnie bezpardonowo zroastują go na forum publicznym. Będą to – a jakże – inne postaci doskonale znane nam ze srebrnego ekranu. Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Roast

to gatunek rozrywkowy, przeciwieństwo benefisu. Polega na występie roastowanego oraz zaproszonych gości, którzy wygłaszają kontrowersyjne monologi, pokazujące w krzywym zwierciadle cechy roastowanego, a także współuczestników roastu. 15 grudnia w rolę Batmana, a także innych postaci filmowych wcielą się członkowie białostockiego środowiska kabaretowego.
http://www.youtube.com/watch?v=ab9WP2wj6AU

Wytwórnia filmowa Głupie To!

powstała w 2013 roku w Białymstoku. Na celu ma realizacje filmów głupich, durnych, zabawnych. Podobnym tworem jest poznańska Formacja Masło, która czerpie inspiracje z takich tworów jak Monty Python czy Mumio. Humor niemasowy, dziwny, inny. Krótkometrażówki obu filmowych tworów będzie można zobaczyć na najbliższym Trójzębie!
https://www.facebook.com/glupie.to

https://www.facebook.com/formacja.maslo

Kabaret Czołówka Piekła

powstał w kwietniu 2006 roku w Poznaniu. W skład zespołu wchodzą cztery osoby, w tym trzech artystów kabaretowych plus osoba obsługująca koncerty od strony technicznej. W występach prócz klasycznych form kabaretowych (skecz, monolog) nie brakuje muzyki. Artyści w swoich numerach nie unikają absurdu, nie boją się przy tym poruszać problemów społecznych.
www.czolowkapiekla.art.pl
https://www.facebook.com/pages/Kabaret-Czołówka-Piekła
http://www.youtube.com/watch?v=idx3orZUuKk

 

Patronat medialny:

wspolczesna_logo    LOGO_RADIO_AKADERA   bialystokonline_logo

Galeria

poster_trident14-01_m sesja_3.7_max XIV trojzab XIV trojzab2 XIV trojzab4 XIV trojzab8

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury