Światło między oceanami

Białostocki Ośrodek Kultury i Podlaska Akademia Kultury zapraszają na film

Światło między oceanami

25 marca 2018, godz. 16.00
kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 8 zł – do kupienia w kasie kina Forum i na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Światło między oceanami
Nowa Zelandia / USA / Wielka Brytania 2016, 130′
reż. Derek Cianfrace
obsada: Michael Fassbender, Alicia Vikander, Rachel Weisz

Znakomita obsada w poruszającym dramacie o uczuciach, które każą łamać zasady i o wyborach, których konsekwencje nigdy nas nie opuszczają.

Ekranizacja światowego bestsellera okrzykniętego literacką sensacją i przetłumaczonego na ponad 30 języków.

Bohater wojenny Tom Sherbourne przyjmuje posadę latarnika na bezludnej wyspie u wybrzeży Australii. Wkrótce przybywa do niego ukochana żona Isabel. Zakochani żyją tu szczęśliwie w rytmie przypływów i odpływów oceanu. Ich największym, niespełnionym pragnieniem jest dziecko. Miesiące bezowocnych starań, dwa poronienia i pogłębiające się uczucie oddalenia zaczyna wpędzać Isabel w depresję. I wtedy zdarza się cud: do wybrzeży wyspy dobija mała łódź, na której pokładzie Tom znajduje martwego mężczyznę i żywe niemowlę. Pod namową Isabel, wiedziony odruchem serca, Tom łamie swoje surowe zasady i godzi się przyjąć dziecko jako własne. Szczęście świeżo upieczonych rodziców wkrótce zaczyna blaknąć, gdy okazuje się, że w okolicy od miesięcy zrozpaczona matka poszukuje zaginionego męża i maleńkiego dziecka.

Galeria

THE LIGHT BETWEEN OCEANS THE LIGHT BETWEEN OCEANS THE LIGHT BETWEEN OCEANS THE LIGHT BETWEEN OCEANS THE LIGHT BETWEEN OCEANS THE LIGHT BETWEEN OCEANS THE LIGHT BETWEEN OCEANS THE LIGHT BETWEEN OCEANS THE LIGHT BETWEEN OCEANS

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury