Scenariusz dla trzech aktorów

Zapraszamy na legendarny spektakl, obchodzący w tym roku swoje 30-lecie!

“Scenariusz dla trzech aktorów” Bogusława Schaeffera
z udziałem Andrzeja Grabowskiego, Mikołaja Grabowskiego i Jana Peszka

20 listopada 2017, godz. 19:00
sala Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 100 zł (przedsprzedaż), 120 zł (w dniu spektaklu) – dostępne w kasie kina Forum i na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Scenariusz dla trzech aktorów

premiera: 28 marca 1987 roku w Krakowskim Teatrze Scena STU
reżyseria: Mikołaj Grabowski
reżyseria światła i dźwięku: Adam Sawik
występują: Andrzej Grabowski, Mikołaj Grabowski, Jan Peszek
czas trwania: 90 minut

Niezapomniany seans zbudowany na doskonałym tekście Bogusława Schaeffera oraz dowcipna gra prowadzona przez wybitnych aktorów z inteligentnym widzem, widowisko wypełnione improwizacjami znakomitych ludzi teatru, którzy prowadzą błyskotliwą, ciętą, czasem wręcz zajadłą dyskusję o świecie sztuki i swoim w nim miejscu.
Mistrzowskie trio: Jan Peszek wraz z Mikołajem i Andrzejem Grabowskimi, zdradzając nieco ze swej prywatności, przenoszą widzów w niepowtarzalną przestrzeń zwariowanej teatralnej próby, “teatru w teatrze”, na pograniczu absurdu i rzeczywistości. Widowisko jest gwarancją przedniej zabawy, autentycznej, z nerwem i prowokującej do oczyszczającego śmiechu.
Ten wciąż aktualny sceniczny fenomen był wielokrotnie nagradzany i obrósł teatralną legendą. W ciągu lat zdobył sobie wierne grono widzów, którzy wspominają go jako wyjątkowe przeżycie teatralne, wyróżniające się szybkim tempem, wybornym dowcipem, błyskotliwymi akrobacjami skojarzeniowymi, a przede wszystkim bezterminową świeżością.

W 2017 roku mija 30 lat od premiery “Scenariusza dla trzech aktorów”. Jubileuszowa trasa spektaklu to wyjątkowa okazja do zobaczenia w akcji mistrzów polskiej sceny. Tego po prostu nie można przegapić!

Organizatorem jubileuszowej trasy jest ESKANDER

Więcej informacji:
http://scenariuszdlatrzechaktorow.pl/
https://www.facebook.com/jubileuszscenariuszadlatrzechaktorow/

Galeria

Scenariusz

BOK Białostocki Ośrodek Kultury