Salsa i flamenco dla początkujących

Zapraszamy na warsztaty taneczne w ramach Festiwalu Kultur i Podróży “Ciekawi Świata”, podczas których można będzie nauczyć się podstaw salsy i flamenco!


19.10.2017, godz. 16.30 – “Podstawy salsy”

klub Fama, wstęp wolny
prowadzenie warsztatów: Bartosz Statkiewicz

Bartosz Statkiewicz – właściciel studia tańca Afrolatin, tancerz z ponad 25-letnim stażem turniejowo-scenicznym, dyplomowany instruktor tańca, choreograf, członek grupy tanecznej opery “Carmen” oraz musicalu “Dr.Żywago” w OiFP. Na swoim koncie ma współpracę z placówkami kultury (m.in. z BOK), udział w realizacjach telewizyjnych oraz występy z kubańskimi muzykami takimi, jak: Jose Torres, Rei Ceballo & Calle Sol czy Liber Trio grającymi muzykę tango.

19.10.2017, godz. 17.30 – “Podstawy flamenco”
klub Fama, wstęp wolny
prowadzenie warsztatów: Aneta Boćwińska-Bartoszuk

Aneta Boćwińska-Bartoszuk – specjalistka od flamenco w studiu tańca Afrolatin, profesjonalna tancerka, dyplomowana instruktorka tańca, choreografka, członkini grupy tanecznej opery “Carmen” w OiFP. Pierwsze kroki we flamenco stawiała w Madrycie, gdzie mieszkała prawie dwa lata. Uczyła się w szkole tańca “El Horno” u Cristiny Lucas i Natalii Meirinho. Później rozwijała swoje umiejętności na licznych warsztatach w Polsce i Hiszpanii, u takich instruktorów jak: Magdalena Navarrete, Agata Teodorczyk, Sandra Cisneros, Małgorzata Wołyńczyk.

cały program festiwalu

Galeria

warsztaty

BOK Białostocki Ośrodek Kultury