Premiery Muzyczne online: BOLEWSKI | TUBIS / wydarzenie odwołane

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Białostockiego Ośrodka Kultury, koncert został odwołany!

Zapraszamy na koncert online w ramach Premier Muzycznych:

BOLEWSKI | TUBIS

11 grudnia 2020, godz. 19:00
LIVE na FB Białostockiego Ośrodka Kultury
dostęp bezpłatny
Uwaga: koncert dostępny tylko w czasie rzeczywistym!

18 września 2020 roku ukazał się najnowszy album (łódzkiego) superduetu Bolewski | Tubis zatytułowany „Bez końca”. Radosław Bolewski (wokal, perkusja) i Maciej Tubis (fortepian, syntezator basowy) bezkompromisowo podążają swoją muzyczną drogą łącząc energię improwizacji z piosenką. Nowa płyta zawiera 8 niezwykłych utworów, w których odnajdziemy odbicie naszych pragnień, wątpliwości i priorytetów. Posłuchajcie tej opowieści!

Bolewski | Tubis – duet, jakiego jeszcze nie słyszeliście. Ich muzyka to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo – o czym przekonała się już publiczność w blisko 50 miastach, które odwiedzili w ramach trasy koncertowej promującej album „Lunatyk” (premiera: 9 marca 2018 roku).

Nieprzewidywalny pierwiastek improwizacji, sprawia, że ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają im najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzą tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.

Video

Ostatnie komentarze

BOK Białostocki Ośrodek Kultury