No Logo

WYDARZENIE ODWOŁANE z przyczyn niezależnych od Białostockiego Ośrodka Kultury

Zapraszamy na koncert z cyklu Premiery Muzyczne:

No Logo

14 marca 2020, godz. 20:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 35 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu)

Grają już od lat rytmy kryjące za sobą pełnię natury i gorącego słońca. Pochodzą z przygranicznego miasteczka Sejny. Ich muzyka pozostawia na uboczu świat przepełniony logiem, przepychem i wielkomiejskim szumem. Jak sami mówią: „Jesteśmy scenicznymi zwierzętami, które czekają na rozdarcie gardeł ludzi na swoich koncertach. Jesteśmy jak drapieżne wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty”. Taki też jest tytuł ich debiutanckiego albumu – „Wilki kochają kwiaty”. Gatunek muzyczny, w którym się poruszają sami nazwali WRRR! (Witalny Rock Reggae Rap).

NO LOGO zabierze was w podróż przez granicę litewsko-polską zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpie w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej „Marycha”. Naturalny rytm przyrody, wpływy muzyką świata, rockowy pazur – to wszystko usłyszycie na albumie. Jeśli poszukujecie oddechu, spokoju i spojrzenia z dystansu na piętrzące się gmachy wielkomiejskiej rzeczywistości, to muzyka dla was!

Skład zespołu:
Adrian “Adi” Łabanowski – lider zespołu, wokalista, gitarzysta, autor tekstów i muzyki, który założył kapelę wraz z bratem Tomaszem Łabanowskim.
Tomasz “Mały” Łabanowski – gitarzysta, producent.
Tomasz “Rogaty” Szymański – wokalista, raper, autor tekstów i muzyki.
Marcin “Namiot” Namiotkiewicz – użytkownik najstarszego na świecie instrumentu dętego pochodzącego z Australii – didgeridoo.
Robert “Konik’ Grygucis – dawca tłustego basu.
Kamil “Burza” Burzyński – conga/perkusjonalia.
Marcin “Bumcol” Karłowicz – serducho zespołu – bębny.

 

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury