Premiera: Wszyscy wiedzą

„Wszyscy wiedzą” to przejmująca opowieść o wielkiej miłości i sekretach rodzinnych, z wielkimi kreacjami filmowej pary: Penélope Cruz i Javiera Bardema!

Wszyscy wiedzą | Todos lo saben | Everybody Knows
Hiszpania, Francja, Włochy 2018, 132′
reż. Asghar Farhadi
obsada: Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Inma Cuesta

„Wszyscy wiedzą”, najnowszy film dwukrotnego laureata Oscarów Asghara Farhadiego, to przebój europejskich kin!

Po wielu latach nieobecności, Laura wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco, swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.

Mistrz światowego kina zaprasza nas do kipiącego od emocji labiryntu. Cruz i Bardem stworzyli we „Wszyscy wiedzą” jeden z najwspanialszych duetów w ich karierze. W pełnych namiętności kreacjach tej pary przeszłość spotyka się z teraźniejszością, dawne uczucie przeżywane jest na nowo, a dystans zamienia się w ognistą bliskość. Czy niewiedza jest zawsze błogosławieństwem? Co zrobisz, kiedy nagle okaże się, że poza tobą już wszyscy wiedzą?

Galeria

Wszyscy wiedza

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury