Premiera: Mój piękny syn

Nowy rok rozpoczniemy filmem “Mój piękny syn”! Timothée Chalamet i Steve Carell w pierwszej tak szczerej opowieści o buncie dojrzewającego chłopaka i o ojcu, który próbuje uchronić go przed uzależnieniem.

Mój piękny syn / Beautiful Boy
USA 2018, 111′
reż. Felix Van Groeningen

Najnowszy film nagrodzonych Oscarami producentów “Moonlight”, “Zniewolonego. 12 Years a Slave” i “Big Short” to jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów tego sezonu. Wymieniany jest także jako jeden z filmów, które tej zimy powalczą o złote statuetki w najważniejszych kategoriach. Według amerykańskiej prasy tym razem gala rozdania Oscarów należeć ma do – już wcześniej nominowanych za najlepsze role – Timothée Chalameta i Steve’a Carrella.

“Mój piękny syn” to piękna i poruszająca opowieść o chłopaku, który poszukuje swojej drogi i o marzeniach, które prowadzą go na skraj przepaści. O miłości mężczyzny, który nie potrafił wypuścić swojego dziecka z objęć. O więzi ojca i syna, która okazała się najtrwalsza wtedy, gdy obaj zaczęli się od siebie oddalać.

Film wyreżyserował Felix van Groeningen, nominowany do Oscara za film “W kręgu miłości” (2013). Scenariusz oparty został na wspomnieniach Davida Sheffa i jego syna Nica, które stały się bestsellerem, zajmując pierwsze miejsce na liście New York Timesa.

22-letni Timothée Chalamet, jeden z najmłodszych w historii aktorów nominowanych do Oscara za pierwszoplanową rolę męską (Chalamet za rolę w filmie „Tamte dni, tamte noce”), wkrótce gwiazda najnowszej produkcji Denisa Villeneuve’a “Diuna”, w filmie “Mój piękny syn” przypieczętowuje swój status jednego z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, a partnerujący mu na ekranie, nominowany do złotej statuetki za film “Foxcatcher” Steve Carrell, tworzy jedną z najbardziej przejmujących ról w swojej karierze.

Galeria

TimothŽe Chalamet as Nic Sheff and Steve Carell as David Scheff star in BEAUTIFUL BOY

TimothŽe Chalamet as Nic Sheff and Steve Carell as David Scheff star in BEAUTIFUL BOY


Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  4 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  4 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  4 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  4 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  4 lata temu