Premiera: Koty

Nowy Rok zaczynamy od mocnego uderzenia i kinowej wersji kultowego musicalu Andrew Lloyda Webbera, w reżyserii laureata Oscara Toma Hoopera („Jak zostać królem”, „Les Misérables. Nędznicy”, „Dziewczyna z portretu”)!

KOTY

Premiera: 3 stycznia 2020

„Koty” to zapierająca dech, wyjątkowa produkcja skierowana zarówno do młodego pokolenia, jak i wszystkich wielbicieli kultowej pozycji.
To spektakularne widowisko, najnowocześniejsze technologie i style tańca – od baletu klasycznego po współczesny, hip-hop, jazz, taniec uliczny i stepowanie.

W obsadzie zobaczymy takie gwiazdy jak JUDI DENCH, JENNIFER HUDSON, IAN MCKELLEN, JASON DERULO, IDRIS ELBA, JAMES CORDEN, TAYLOR SWIFT, RAY WINSTONE, REBEL WILSON oraz debiutująca w kinie baletnica londyńskiego The Royal Ballet FRANCESCA HAYWARD.
Obok nich pojawią się profesjonalni tancerze z Broadway’u, programów telewizyjnych, spektakli baletowych, teledysków.
Wraz z reżyserem, uznanym choreografem ANDY’M BLANKENBUEHLEREM (trzykrotny zdobywca nagrody Tony) opowiedzą oni na nowo ponadczasową, uniwersalną historię odbywającego się raz do roku kociego balu, na którym nestorka klanu decyduje, komu będzie dane nowe życie.

Musical „Koty” zadebiutował na scenie w 1981 roku i stał się jednym z największych sukcesów komercyjnych w historii. Był nieprzerwanie wystawiany przez 21 lat w Londynie i 18 lat w Nowym Jorku. W sumie spektakl gościł na deskach teatrów w ponad 50 krajach, doczekał się 19 wersji językowych i obejrzało go ponad 80 milionów ludzi. W Polsce musical miał premierę 10 stycznia 2004 roku w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie i nie schodził z repertuaru przez ponad 3 lata.

Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  5 lat temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  5 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  5 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  5 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  5 lat temu