Premiera: Bodies Bodies Bodies

Kiedy „Euforia” spotyka „Krzyk”, zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki! Pozornie niewinna zabawa, którą z nudów rozpoczyna grupa odciętych od świata i telefonów znajomych, zamienia wspólny weekend w odjechany, jaskrawy i nieprzewidywalny horror. W tej wybuchowej mieszance od studia A24 zobaczymy m.in. Marię Bakalovą, gwiazdę „Kolejnego filmu o Boracie” i Pete’a Davidsona („Legion samobójców”, Saturday Night Live). Autorką kawałka „Hot Girl” promującego film jest gwiazda pop Charli XCX znana m.in. z hitów „Boom Clapl”, „I Love Itl” and „Boys.”

Grupa znajomych spędza weekend w oddalonej od cywilizacji luksusowej posiadłości. Kiedy tracą zasięg i nie mogą korzystać z telefonów, z nudów rozpoczynają niewinnie brzmiącą grę. Jedna osoba jest mordercą, a reszta musi odgadnąć jego tożsamość. Nie spodziewają się jednak, że wśród nich kryje się prawdziwy zabójca. Od tego momentu impreza toczy się bardzo, ale to bardzo nie tak, jak powinna…

Głosy prasy:
‍„Odjechana historia bogatych dzieciaków pozbawionych wifi, które pogrążają się w krwawym szaleństwie z pianą na ustach!”
Indiewire

‍„Dziki, pokręcony, nieprzewidywalny horror, który na zmianę będzie Was wbijał w fotel i bawił”
ign.com

‍„Przygotujcie się na tryskającą krew, wybuchowe emocje, zalewający was zimny pot i dawkę odjechanego humoru. Ten film to petarda!”
The Playlist

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury