Pokaz przedpremierowy: Boscy

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz błyskotliwej hiszpańskiej komedii o świecie filmu, z Penélope Cruz, Antonio Banderasem i Oscarem Martínezem w rolach głównych!

BOSCY – pokaz przedpremierowy

10 maja 2022, godz. 18:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 22 zł / w kasie kina, 18 zł / online: https://bilety.bok.bialystok.pl/

Boscy
Hiszpania 2021, 114′
reż. Mariano Cohn, Gastón Duprat
obsada: Penélope Cruz, Antonio Banderas, Oscar Martínez

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez).

Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?

100% pozytywnych recenzji w serwisie Rotten Tomatoes!

„Wspaniałe trio”
Wyborcza.pl

„Penélope Cruz i Antonio Banderas są rewelacyjni”
Time Out

„Świetnie napisana satyra”
NaEkranie

„Sama przyjemność”
IndieWire

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury