Paulina Przybysz: Odwilż / ODWOŁANE

Szanowni Państwo!
Z powodu zamknięcia m.in. instytucji kultury na terenie całego kraju od 20 marca 2021 wydarzenie się nie odbędzie w planowanym terminie.

Planujemy przenieść koncert na maj. Jeżeli tak się stanie, zakupione bilety zachowają ważność. Jeżeli jednak chcą je Państwo zwrócić, to prosimy o kontakt z kasą (od godz. 14:00):
85 746 13 20
kasa.forum@bok.bialystok.pl

Zapraszamy na kolejny koncert w ramach Premier Muzycznych:

Paulina Przybysz: Odwilż

20 marca 2021, godz. 19:00
sala Forum, ul. Legionowa 5
bilety w cenie 35 zł (przedsprzedaż), 45 zł (w dniu koncertu) dostępne w kasach kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa oraz na bilety.bok.bialystok.pl

Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, od 27 lutego obowiązuje zakrywanie ust i nosa wyłącznie przy użyciu maseczki.
Nie można już – tak jak do tej pory – stosować szalików, kominów, chust, bandan i przyłbic.

wytyczne dla KINA FORUM
oświadczenie uczestnika pokazu w kinie Forum

Paulina Przybysz znana jest z takich składów i wcieleń jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax, Archeo. Rocznik ’85, pamięta dobrze lata dziewięćdziesiąte i mocno szanuje historię muzyki, ale z tym bagażem chętnie nurkuje w nowych brzmieniach. Dorastała w busie z kolegami z Sistars i siostrą, ale po zawieszeniu działalności zespołu szybko przeszła do nowych wydawnictw, by w 2017 powrócić na scenę pod swoim imieniem i nazwiskiem z nagrodzoną Fryderykiem za najlepszy album elektroniczny płytą „Chodź tu”.

Otwartość na muzykę prowadziła ją przez ostatnie lata niezliczoną liczbę kolaboracji studyjnych i koncertowych, między innymi z ludźmi takimi jak Stanisław Sojka, Tomasz Stańko, Night Marks Electric Trio, Pharoahe Monch, Keyon Harold, Krzysztof Zalewski, Envee, Grubson, Basia Wrońska En2ak, Mr Krime. Ta lista się nie kończy, bo Paulina nie umie odmawiać sobie muzycznych poszukiwań i połączeń. Przez dwa ostatnie lata odpowiadała jako dyrektorka artystyczna za trasę Women’s Voices, gdzie czołowe polskie wokalistki takie jak Kayah, Edyta Bartosiewicz, Brodka, Nosowska, Natalia Przybysz i wiele innych cudownych głosów mogły razem budzić kobiecą energię i świadomość ekologiczną, jak również zasilała z siostrą projekt Zalewski Śpiewa Niemena, dołączyła do zacnego grona składu Culture Revolution, który łączył światowe gwiazdy jazzu i hip hopu z polskimi muzykami.

W lutym 2020 ukazał się jej drugi solowy album „Odwilż”, nagrany przy współpracy ze zdolnymi młodymi producentami, po raz pierwszy w historii wydawnictw artystki w całości napisany przez nią w języku polskim przy współpracy z ekipą młodych zdolnych producentów.  Królowa dygresji przeplata tematykę społeczną z romantyczną, intymną szczerością, wpuszczając do swojego świata znakomitych gości.

 

 

Ostatnie komentarze

BOK Białostocki Ośrodek Kultury